Krasiejów zaprasza na II Kongres Turystyczny

Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie będzie gospodarzem II Kongresu Turystycznego, którego głównym organizatorem od 17 do 18 września jest Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Przez dwa dni w jednym z największych parków edukacyjnych w Europie specjaliści z różnych branż będą rozmawiali o wyzwaniach, jakie stoją przed współczesną turystyką.

Podczas kongresu jego uczestnicy oprócz paneli specjalistycznych będą mieli okazję do odkrycia naszego niezwykłego miejsca. Część obrad odbywa się w nowoczesnej sali konferencyjnej, która działa w Parku Nauki i Ewolucji Człowieka – ultranowoczesnym muzeum opowiadającym o dziejach człowieka – mówi Karolina Wrona z Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie.

To właśnie w niej uczestnicy konferencji zobaczą m.in. specjalną trójwymiarową projekcję na temat miejsca, w którym się znajdują. Całe wydarzenie rozpocznie 17 września wręczenie Odznak Honorowych Ministra Sportu i Turystyki „Za zasługi dla Turystyki”; medali „Za zasługi dla Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej” oraz certyfikatów OROT w „Konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Śląska Opolskiego 2015”. Potem w okolicach południa rozpocznie się część plenarna dotycząca współpracy między różnymi podmiotami turystycznymi. Piątek 18 września to z kolei okazja do dyskusji na temat opolskich sukcesów i wyzwań stojących przed branżą spędzania czasu wolnego. Nie zabraknie dyskusji o współczesnych wyzwaniach turystyki na Opolszczyźnie, czy prezentacji sukcesów opolskich firm na tym rynku.

Spotkanie w Krasiejowie zakończy blok na temat promocji produktów tradycyjnych Opolszczyzny. Organizatorem konferencji jest Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Nowa restauracja na Szlaku Kulinarnym „Śląskie Smaki”

Następny »

Wakacje we wrześniu tańsze nawet o 40%?

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *