Krakowski Best Western Plus Q Hotel rusza w kwietniu

Już w kwietniu br. będzie otwarty dla gości Best Western Plus Q Hotel w Krakowie. Nowy hotel będzie dysponował m.in. 154 pokojami, trzema salami konferencyjnymi, restauracją, lobby barem oraz salą fitness. Będzie to już czwarty obiekt sieci Best Western zlokalizowany w Krakowie.

Ponadto klienci obiektu będą mieli możliwość zaparkowania w monitorowanym garażu podziemnym. Dodatkowym atutem będzie w pełni wyposażone zaplecze gastronomiczne o łącznej powierzchni 440 m², na którą składać się będzie restauracja Qualita oraz lobby bar.

Ostatni rok upłynął nam pod znakiem intensywnych prac nad niezwykle ważnym dla nas projektem, jakim jest Best Western Plus Q Hotel w Krakowie. Teraz jesteśmy już „na ostatniej prostej” – pracuje zespół sprzedażowy, rezerwacji można dokonywać już od kilku tygodni, mamy już również w pełni skompletowaną kadrę menedżerską. Wszyscy koncentrujemy się na tym, aby pierwsi goście, którzy odwiedzą nas już w kwietniu, od samego progu mogli poczuć efekty naszych starań – mówi Leszek Mięczkowski, jeden z udziałowców spółki „Wygrana”, która jest inwestorem obiektu.

źródło: Best Western

Kraków nadal nie wykorzystuje swego potencjału

Następny »

Restauratorski Cup po raz pierwszy w Polsce

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *