Korona Smakosza dla Hotelu Europa z Lublina

heuropaCzterogwiazdkowy hotelu Europa z Lublina został zwycięzcą plebiscytu Korona Smakosza w kategorii „Lokal z najlepszym daniem regionalnym”. Zwycięskim daniem została Lubelska zupa ziemniaczana z twarogiem.

Korona Smakosza to nazwa pierwszego ogólnopolskiego plebiscytu, którego celem jest wyłonienie najlepszych restauracji i kawiarni. Ważny podkreślenia jest przede wszystkim fakt, iż organizatorzy tego plebiscytu oddają głos w ręce samych gości. To właśnie goście dokonują bowiem wyboru swoich ulubionych lokali gastronomicznych i oceniają je w 10 różnych kategoriach: smak potraw, wystrój lokalu, jakość obsługi, atmosfera, lokal na spotkania z przyjaciółmi, lokal na rodzinny obiad, lokal na romantyczny wieczór, lokal na lunch, lokal z najlepszą relacją ceny do jakości, lokal z najlepszym daniem regionalnym.

Każdy z lokali, biorących udział w plebiscycie, zobowiązany jest do wybrania ze swojej stałej karty menu co najmniej trzech potraw, które zaproponuje za połowę ceny. Oczywiście restauratorzy mogą także zdecydować, aby takich potraw było więcej, gdyż ilość potraw w promocyjnych cenach z pewnością wpłynie na ilość głosów oddanych przez gości.

Lokale, na które oddano największą ilość głosów w poszczególnych kategoriach, zostają zwycięzcami plebiscytu. Sponsorem cennych nagród, które można zdobyć w konkursie, jest jego organizator – MAKRO Cash&Carry.

W tym roku plebiscyt „Korona Smakosza” ma charakter wyjątkowy. Konkurs ten jest bowiem jedną z akcji organizowanych z okazji 20-lecia MAKRO w Polsce.

źródło: informacja prasowa

We Wrocławiu ruszy budowa hotelu Hampton by Hilton

Następny »

Baltic Business Forum w Interferie Medical SPA

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *