Konkurs „The Best of WorldHotel 2015”

Firma MT Targi Polska oraz Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego zapraszają firmy z branży do udziału w konkursie na najlepszy produkt dla hoteli. Zwycięzcy otrzymają unikalne logo „The Best of WorldHotel 2015” oraz pakiet atrakcyjnych nagród.

Do 30 września br. będą przyjmowane zgłoszenia do konkursu na najlepszy produkt dla hoteli, którego celem jest wyłonienie nowoczesnych i innowacyjnych produktów i usług. Udział w konkursie „The Best of WorldHotel 2015” mogą wziąć wszystkie firmy, których działalność związana jest z branżą hotelarską.

Konkurs jest doskonałą okazją do wypromowania produktu, a prestiżowy tytuł „The Best of WorldHotel 2015” pozwoli wyróżnić się spośród konkurencyjnych na rynku ofert. Zwycięzcy będą mogli posługiwać się w swojej działalności tym rozpoznawalnym i docenianym w branży znakiem jakości. Ponadto laureaci zyskają atrakcyjne pakiety promocyjne ufundowane przez MT Targi Polska i Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego, w tym m.in. powierzchnię wystawienniczą na kolejną edycję targów.

Produkty można zgłaszać w jednej z trzech kategorii: wyposażenie hotelu i infrastruktury okołohotelowej, urządzenia i sprzęt dla gastronomii hotelowej oraz nowe technologie w zarządzaniu hotelem. Ważne, by zgłaszane do konkursu rozwiązania były innowacyjne, nowoczesne, funkcjonalne, ekonomiczne i bezpieczne w użytkowaniu. Jury złożone z ekspertów branży HoReCa wybierze laureatów.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie targów www.worldhotel.pl i przesłanie go do organizatora do 30 września br. Zgłoszenia będą jawne, co oznacza, że na stronie na bieżąco będzie można śledzić informacje o firmach przystępujących do konkursu.

Oficjalne wręczenie nagród nastąpi 13 października 2015 podczas ceremonii otwarcia Targów WorldHotel 2015 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Kraków najbardziej niedocenianą destynacją według Buzzfeed

Następny »

Jak przygotować lokal na przywitanie nowych gości?

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *