Konferencja hotelowa EurobuildCEE tym razem w Łodzi

Konferencja Inwestycji Hotelowych organizowana przez Eurobuild Conferences tym razem odbędzie się 18 kwietnia w Łodzi.

Program spotkania został poszerzony o część poświęconą tematyce inwestycji na rynku biurowym, dlatego też zmianie uległa również nazwa wydarzenia na Konferencję Inwestycji Hotelowych i Biurowych. Współpraca z Urzędem Miasta Łodzi zaowocowała także wprowadzeniem do agendy bloku dedykowanego łódzkiemu rynkowi hotelowemu i biurowemu pod nazwą Łódź REdiscover.

W programie konferencji m.in:
Polski sektor hotelowy w 2025 roku
Dyskusja o przyszłości polskiego hotelarstwa w kontekście wzrostu PKB, rozwoju sektora BPO/SSC i rozwoju branży MICE. Łódzki rynek hotelowy – czy Łódź nabiera wiatru w żagle?

Najatrakcyjniejsze kąski
Okolice Nowego Centrum Łodzi, Atlas Areny, Międzynarodowych Targów Łódzkich, ulica Piotrkowska – warto zawalczyć o tereny inwestycyjne pod hotele w tych rejonach, a także zwrócić uwagę na potencjał zabytkowych budynków, których w mieście nie brakuje. Jakiego typu obiektów potrzebuje miasto i kto generuje największy popyt na hotele.

Zarobić na pokoleniu
Trzy, dwa jeden… X, Y… Z. Czy na młodym pokoleniu można dobrze zarobić? Jak zawalczyć o ich portfele? Jaki potencjał ma miasto pod kątem inwestycji w hostele, najtańsze obiekty, akademiki?

Z dala od biurka i po godzinach
Centralna lokalizacja, dynamicznie rozwijająca się gospodarka, zaplecze akademickie, liczne i ciekawe atrakcje turystyczne i kulturalne – to wszystko przemawia za rozwojem inwestycji z sektora MICE. Czy powstające inwestycje biurowe, które przyciągają biznes, pociągną za sobą także tego typu przedsięwzięcia?

Biurowy zawrót głowy na usługach
Łódź niejeden ma powód do dumy, wśród nich jest fakt posiadania jednego z najniższych współczynników pustostanów w Polsce. Popyt jest generowany przede wszystkim przez korporacje otwierające tu centra usług. Z danych firm doradczych obsługujących rynek nieruchomości wynika, że całkowity popyt na powierzchnie biurowe w Łodzi jest wygenerowany w ponad 60 proc. właśnie przez firmy z sektora BPO/SSC. Jak będzie się zmieniał układ sił na rynku biurowym w tym mieście w najbliższym czasie – bilans perspektyw rozwoju i możliwych pułapek.

Patronat branżowy nad Konferencją Inwestycji Hotelowych objął serwis hotelarski HotelNews.pl. Więcej informacji na stronie internetowej: www.hotels.eurobuildconferences.com.

B&B Hotels rozszerza współpracę z TrustYou

Następny »

Hotel Wyspiański w nowej odsłonie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *