Kolejny TravelCamp tym razem w Poznaniu

Hotelarze, pracownicy biur podróży, travel managerowie, blogerzy spotkają się w Poznaniu, by porozmawiać o nowych trendach i narzędziach wspierających marketing i sprzedaż w branży turystycznej i hotelarskiej.

Podczas 29. edycji TravelCamp praktycy będą dzielić się swoją wiedzą m.in. z zakresu monitoringu internetu, możliwości pozyskania leadów ze strony, a trendów i architektury nowoczesnej witryny internetowej. Nie zabraknie start upów, dużych doświadczonych brandów, a także czasu na skuteczny networking i wymianę wiedzy.

TravelCamp jest spotkaniem nieformalnym i niezależnym organizowanym cyklicznie w największych miastach w Polsce. Event ma integrować oba środowiska: branżę turystyczną i hotelarską i branżę internetową. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i otwarty dla osób, które pracują w branży turystycznej lub hotelarskiej. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji na stronie travelcamp.pl.

Najbliższa 29. edycja TravelCamp zostanie zorganizowana w czwartek, 24 maja, o g. 13.30 w Ułan Browar w Poznaniu. Partnerem technologicznym tej edycji jest firma CallPage. Event wspierają ponadto: firma Profitroom oraz portal Nocleg.pl.

Hotel B&B Kraków Centrum otwarty dla gości

Następny »

„Fragmenty Świata” w hotelu Sofitel Wrocław Old Town

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *