Kolejne obiekty dołączają do programu Hotele Plus

Do  Hoteli PLUS przystąpiły dwa kolejne obiekty: Hotel Uniejów i Zajazd Dwa Bratanki z Rzeszowa. Łącznie zrzeszonych jest już 21 obiektów z całego kraju. Hotele, które przystąpią do programu, otrzymują wsparcie merytoryczne i operacyjne.

Program Operacyjnego Wsparcia Hotele PLUS ma charakter otwarty, to znaczy że nie ma zobowiązań (np. do zakupów) ani rygorów spełniania określonych kryteriów czy standardów (tym różni się od innych programów obecnych na rynku). Założeniem programu jest wsparcie właścicieli i osób zarządzających obiektami hotelowo – gastronomicznymi. Partnerzy korzystają z dowolnie wybranych korzyści, które są w ofercie Hoteli Plus.

I tak w ramach współpracy możliwa jest  na przykład wymiana voucherów pobytowych między hotelami (do celów marketingowych jako nagrody dla klientów, lub motywacyjnych jako nagrody dla pracowników),  kilkudniowa wymiana pracowników między hotelami (w celach szkoleniowych ale także motywacyjnych pracowników). Ponadto Hotele PLUS dysponują dużą liczbą ekspertów branżowych, co umożliwia prowadzenie szkoleń, działań doradczych i inwestycyjnych na terenie całego kraju.

Do Hoteli PLUS należą zarówno hotele kameralne i nieskategoryzowane, jak również duże i prestiżowe obiekty jak pięciogwiazdkowe hotele: Pałac Sulisław czy też nowo otwarty hotel Heron.

źródło: hotelnews.pl / Hotele Plus

Kraków jednym z najbardziej przyjaznych miast świata [GALERIA]

Następny »

W Krakowie hotelarze będą rozmawiać o e-marketingu

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *