Kolejne hotele Radisson powstaną w polskich kurortach

Radisson Hotel Group podpisuje umowę z grupą Zdrojowa Invest & Hotels na dwa nowe hotele Radisson. Nowe obiekty powstaną w Szklarskiej Porębie oraz w Kołobrzegu.

Oba hotele marki Radisson należące do kategorii upscale wzbogacą portfolio grupy w Polsce – czytamy w komunikacie spółki.

Radisson Resort Szklarska Poręba to drugi obiekt marki Radisson, który pojawił się w Polsce oraz pierwszy hotel międzynarodowej marki w tym mieście. Obiekt będzie usytuowany w górskim kurorcie Szklarska Poręba. Hotel będzie oferował 104 pokoje i zostanie otwarty już w najbliższym sezonie zimowym. Planowany jest także kolejny etap inwestcji, w trakcie którego zostaną udostępnione kolejne pokoje i apartementy. Odwiedzający będą mogli korzystać z kameralnego aquaparku, całorocznego zewnętrznego jacuzzi, sauny oraz strefy kapielowej. Centrum SPA & Wellness oraz udogodnienia, takie jak wewnętrzny basen, zapewnią możliwość relaksu przez cały rok.

Otwarcie Radisson Resort Kołobrzeg, trzeciego hotelu Radisson w Polsce, jest planowane na lato 2020 roku. Warto podkreślić, że będzie to pierwszy hotel tej międzynarodowej marki hotelowej w jednym z największych polskich kurortów nadmorskich. Obiekt dysponujący 209 pokojami oraz strefą SPA & Wellness i aquaparkiem zapewni gościom zarówno możliwość relaksu, jak i rozrywki.  

Radisson Resort Szklarska Poręba i Radisson Resort Kołobrzeg będą prowadzone przez Radisson Hospitality AB na podstawie międzynarodowej umowy franczyzowej ze Zdrojową Invest & Hotels.

źródło: informacja prasowa

Pierwszy Motel One w Polsce wybudowany przez STRABAG

Następny »

Novotel Kraków City West w nowej odsłonie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *