Kolejne awanse w Louvre Hotels Group

Louvre Hotels Group udowadnia, że skutecznie zarządza awansami ścieżką kariery, a stanowiska menadżerskie są w zasięgu każdego pracownika. Kolejnymi osobami, które zaczęły swoją zawodową przygodę w Louvre Hotels Group kilka lat temu i przeszły przez różne szczeble kariery są Szymon Ciężkowski i Andrzej Kozak.

Szymon Ciężkowski wraz z początkiem lutego br. objął stanowisko Deputy General Managera w kompleksie hoteli w Warszawie – Campanile, Golden Tulip oraz Premiere Classe.

Karierę w Louvre Hotels Group rozpoczął w Campanile Warszawa, gdzie pracował jako Front Office Manager, aby w 2017 roku opuścić stolicę dla lubelszczyzny. W lubelskim Campanile jako General Manager zarządzał hotelem, dając się poznać, jako ambitny, służący wsparciem i dobrą radą kolega, ale również doskonały szef. Z początkiem roku zawodowa ścieżka Szymona Ciężkowskiego ponownie przywiodła go do Warszawy.

Andrzej Kozak współpracę z Louvre Hotels Group rozpoczął w 2014 roku, jako stażysta. Od samego początku wyróżniał się dużym zaanagażowaniem, pasją i odpowiedzialnością wobec powierzanych mu zadań. Już jako kelner, a następnie recepcjonista w lubelskim hotelu Campanile wykazywał się doskonałym podejściem do Gości oraz branżową wiedzą. Jego cechy charakteru zostały bardzo szybko docenione, bo już w 2016 roku został Zastępcą Dyrektora Hotelu, aby z początkiem roku 2020 zastąpić Szymona Ciężkowskiego na stanowisku General Manager’a w Campanile Lublin, gdzie realizuje własną wizję zarządzania hotelem.

źródło: Louvre Hotels Group

Piotr Rudziński dyrektorem operacyjnym sieci Dobry Hotel

Następny »

Otwarcie Vienna House MQ Kronberg im Taunus

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *