Kolejna edycja EuroGastro już w marcu

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro odbędzie się w dniach 25-27 marca br. w Warszawie. Zainteresowanie firm uczestnictwem w targach jest bardzo duże, większość powierzchni wystawienniczej została już sprzedana.

Targi EuroGastro to okazja do obserwowania najnowszych trendów, a także spotkania i nawiązania kontaktów z producentami i dostawcami produktów oraz rozwiązań dla biznesu gastronomicznego. Wśród wystawców targów znajdą się m.in. firmy oferujące wyposażenie zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych i barów, producenci i dystrybutorzy napojów i żywności, produktów i półproduktów dla gastronomii, w tym również dla cukiernictwa i piekarnictwa.

Nowością 19. edycji EuroGastro będzie promocja dziczyzny oraz wieprzowiny. Po raz pierwszy szef kuchni Artur Świerżewski, który specjalizuje się w daniach kuchni myśliwskiej, zorganizuje konkurs „Smaki dziczyzny”. Tradycyjnie odbędą się pokazy oraz konkursy: „Kulinarny Talent 2015” Roberta Sowy, Festiwal Kuchni Greckiej Teo Vafidisa oraz „Gotuj lokalnie” Marcina Budynka.

Wśród wystawców obecne będą również firmy reprezentujące sektor kawowy oraz dostawcy sprzętów do parzenia kawy. Po raz siódmy odbędzie się Olimpiada Kawy organizowana we współpracy z firmą Apro Trade/ Akademia Kawy pod patronatem SCAE. W programie imprez towarzyszących ujęte będą propozycje spotkań i warsztatów dla osób, które chciałyby zacząć działać w gastronomii oraz tych, które zamierzają podnieść swoje kompetencje w zakresie marketingu i zarządzania.

źródło: eurogastro.com.pl

Nowa dyrektor hotelu Courtyard by Marriott

Następny »

Crowne Plaza London otwarty dla gości

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *