Kamila Grajewska-Buśko dyrektorem nowego hotelu we Wrocławiu

Dyrektorem generalnym nowego hotelu we Wrocławiu – Best Western Premier Hotel City Center została Kamila Grajewska-Buśko.

Kamila Grajewska-Buśko z branżą hotelarską związana jest od siedemnastu lat. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Praca magisterska na temat marketingu w turystyce była początkiem realizacji planów związanych z branżą hotelarską. Pierwsze doświadczenia Kamila zdobywała w hotelu Holiday Inn we Wrocławiu w dziale sprzedaży odpowiadając za nadzór nad segmentem MICE, a później dodatkowo za budowanie relacji z klientem korporacyjnym.

Następne lata przyniosły nowe wyzwania, wprowadzenie marki Scandic na rynek lokalny. Dwa lata pracy w dziale sprzedaży i marketingu hotelu skandynawskiej sieci były cennym doświadczeniem. Kolejny okres to praktyka przy otwieraniu nowego obiektu – Haston City Center – i budowanie jego strategii rozwoju na wrocławskim rynku.

W latach 2012-2018 Kamila pracowała w pięciogwiazdkowym hotelu The Granary – La Suite na stanowisku Dyrektora Sprzedaży oraz Dyrektora Operacyjnego.

Wrocławski Best Western Premier Hotel City Center zostanie uruchomiony w marcu przyszłego roku. Do dyspozycji gości oddane zostaną 64 pokoje, wśród nich 24 dwukondygnacyjne apartamenty De Lux, restauracja, 2 sale konferencyjne, sala fitness, sauny sucha i parowa.

ibis Styles Kraków Santorini ruszy pod koniec 2019 roku

Następny »

Hotele są łatwym celem ataków hakerów

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *