Joanna Kostecka nowym dyrektorem hotelu Campanile Łódź

Joanna Kostecka, dotychczasowa dyrektor hotelu Campanile Lublin, od 1 czerwca br pełni obowiązki dyrektora hotelu Campanile w Łodzi.

Z branżą hotelarską związana od 7 lat. Absolwentka Wydziału Geografii Turyzmu i Hotelarstwa na Uniwersytecie Łódzkim oraz polsko-francuskich studiów podyplomowych MBA na tym samym uniwersytecie. Swoją drogę zawodową od początku związała z Louvre Hotels Group. Pierwszą pracę, recepcjonistki znalazła bowiem w 2008 roku w swoim rodzinnym mieście w hotelu Campanile Łódź. Wkrótce wyjechała na ponad rok do Francji, gdzie pracowała jako pierwszy asystent dyrektora Hotelu Kyriad Loon Plage nieopodal Dunkierki. Zdobytą tam wiedzę i doświadczenie wykorzystała i rozwijała na stanowisku dyrektora hotelu Campanile Lublin (2012-2015), a teraz Campanile Łódź.

Joanna Kostecka uczestniczyła w procesie podnoszenia standardu Hotelu Kyriad Loon Plage. Wiedzę tę następnie wykorzystała w Polsce, gdzie jako dyrektor hotelu Campanile Lublin zapewniła temu obiektowi trzy gwiazdki. W firmie współprowadzi szkolenia z zakresu SOP i obsługi klienta. W swojej pracy menedżerskiej dużą wagę przykłada do dobrej atmosfery panującej w zespole oraz stałego rozwoju swoich pracowników. Chętnie dzieli się z nimi wiedzą, równocześnie pokazując, że zwiększanie swojej wiedzy, umiejętności i podnoszenie kompetencji to droga nie tylko rozwoju, ale i awansu, tak jak w jej przypadku.

źródło: informacja prasowa

Nowy obiekt w portfolio Port-Hotelu

Następny »

Design ma znaczenie dla gościa hotelowego

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *