IV edycja plebiscytu Best Hotel Award 2014 zakończona

statuetkaJuż po raz czwarty przyznano Nagrody Best Hotel Award 2014. Plebiscyt organizowany przez firmę Global Hotels & Travels, właściciela serwisów rezerwacyjnych rezerwuje.pl i rezerwuje.com, trwał od 3 lutego do 30 listopada 2014 roku.

W konkursie na najlepsze hotele w Polsce wyszczególnione były 44 kategorie, do których łącznie nominowano blisko 300 obiektów noclegowych i 8 sieci hotelowych. Głosowanie odbywało się za pośrednictwem strony internetowej www.besthotelaward.pl oraz telefonów komórkowych, dzięki którym każdy Klient hoteli mógł wyrazić swoją opinię na temat nominowanych obiektów poprzez oddanie głosu w plebiscycie.

Spośród wszystkich nominowanych hoteli nagrodę główną przyznano dwóm hotelom, które otrzymały największą liczbę głosów i tym samym zostały najlepszymi hotelami w Polsce:

  • w kategorii 1-3-gwiazdkowych – Hotel Cottonina Villa & Mineral Spa Resort Świeradów Zdrój zajmujący także 3 miejsce jako hotel SPA,
  • w kategorii 4-5-gwiazdkowych – Hotel Royal Baltic Luxury Boutique Ustka, który wygrał również w kategorii SPA  i zdobył drugie miejsce wśród hoteli 4-5* nad morzem.

Pierwsze miejsca z ubiegłego roku udało się obronić nielicznym: Hotel Marriott utrzymał się jako najlepszy hotel 4-5* w Warszawie zdobywając również laur zwycięzcy jako hotel z najlepszą obsługą. Złoty dyplom zachował Marine Hotel z Kołobrzegu w kategorii położenie i panorama deklasując także inne hotele w kategorii sport & fitness. Przez wszystkie edycje Plebiscytu Best Hotel Award najlepszym hotelem w kategorii 1-3* nad morzem nieprzerwanie pozostaje Villa Baltica z Sopotu co jest nie lada osiągnięciem.

Statuetka za najlepszą gastronomię, po roku przerwy, wróciła do warszawskiego hotelu Sheraton, najciekawszą architekturą i wystrojem wnętrz może się poszczycić Regatta Hotel_Restauracja_Spa z Poznania, a na weekend najlepiej wybrać się do hotelu Odyssey ClubHotel Wellness&SPA  znajdującego się pod Kielcami.

Pełną listę zwycięzców w poszczególnych kategoriach publikujemy na stronie: www.besthotelaward.pl

Honorowy patronat nad Plebiscytem Best Hotel Award 2014 objął prezes Polskiej Organizacji Turystycznej i Prezes Polskiej Izby Turystyki. Patronat nad tą inicjatywa objął serwis HotelNews.pl.

Nowe serwisy hoteli Willa Port i Platinum

Następny »

Czeskie pałace i zamki otwarte także zimą

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *