iTaxi uruchamia specjalną usługę dla hoteli

Teraz w wybranych hotelach w Warszawie oraz Poznaniu goście mogą zamówić taksówkę oznaczoną logo iTaxi za pomocą ekranu dotykowego, umieszczonego w pobliżu recepcji. Rozwiązanie sprawdza się nie tylko przy indywidualnych zamówieniach, ale i obsłudze eventów czy konferencji.

Hotel Harenda z Warszawy oraz poznański Blow UP HALL 5050 to niektóre z hoteli partnerskich, które zdecydowały się na współpracę z firmą iTaxi. Od początku stycznia za sprawą elektronicznego standu umieszczonego przy recepcji we wskazanych hotelach, każdy z gości może zamówić taksówkę iTaxi.

O jej podstawieniu klient zostanie indywidualnie powiadomiony sms’em, dzięki czemu nie będzie zmuszony czekać na zewnątrz budynku. Wszystko za sprawą oferty iTaxi dla branży horeca. Dzięki aplikacji każda osoba, odwiedzająca dane miasto może zamówić najbliższą taksówkę, którą chce się poruszać, bez konieczności dzwonienia na centralę lub pomocy obsługi hotelu.

System iTaxi jest przydatny zarówno przy pojedynczych, jak i zbiorowych zamówieniach. W przypadku konferencji czy seminariów, organizowanych w hotelu, gdzie istnieje konieczność obsłużenia kilku klientów jednocześnie, usprawnia i przyspiesza proces zamawiania pojazdów. Wystarczy jedynie kliknąć przycisk „ZAMÓW TAXI”, a urządzenie samo wyszuka znajdujące się w pobliżu taksówki według wcześniej zaznaczonych kryteriów takich jak np. możliwość płatności kartą lub obecność fotelika dla dziecka.

Aplikacja dostępna jest w kilku wersjach językowych. System podaje szacowany koszt przejazdu, co gwarantuje osobom nieznającymi miasta, że zapłacą za przejazd tyle ile powinni. Taksówki jeżdżące z iTaxi wyposażone są dodatkowo w GPS, który umożliwia weryfikację poprawności  przebytego już kursu oraz system reklamacyjny, pozwalający rozwiać wątpliwości co do kwoty, jaka została poniesiona. W przypadku gdy reklamacja jest zasadna, pasażer może szybko i bez problemów odzyskać  swoje pieniądze.

źródło: iTaxi

Wycieczka do ZOO w pakiecie z noclegiem?

Następny »

W Żorach ruszył hotel Alto

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *