ibis Styles Kraków Santorini ruszy pod koniec 2019 roku

ibis Styles Kraków Santorini zostanie otwarty w czwartym kwartale 2019 roku. Jest to nowa inwestycja – prace budowlane trwają przy ul. Bulwarowej 35b, która następnie zostanie rozbudowana poprzez przebudowę istniejącego hotelu Santorini. Oprócz 120 pokoi w hotelu znajdzie się restauracja, bar oraz sale konferencyjne.

Hotel ibis Styles Krakow Santorini jest położony w pobliżu alei Róż w Krakowie.Dlatego tematem przewodnim wnętrz hotelu będą róże oraz Tajemniczy ogród – czytamy w komunikacie spółki.

— Cieszymy się, że razem z Grupą Orbis i AccorHotels stworzymy designerski hotel, który wpisze się w aktualny plan rewitalizacji okolic alei Róż w Krakowie. Wybraliśmy ibis Styles, ponieważ spodobała nam się luźna formuła tej marki oraz fakt, że nie musimy – jako właściciele hotelu, rezygnować ze swojej tożsamość. Od 15 lat prowadzimy hotel Santorini, który posiada swoją reputację na rynku i nie chcemy rezygnować z tego, co do tej pory udało nam się zbudować — tłumaczą Monika i Zbigniew Czopek, przedstawiciele franczyzobiorcy.

Za wnętrza hotelu odpowiedzialne jest renomowane polskie biuro projektowe ILIARD, łączące wrażliwość i ambicje estetyczne ze świadomością stawianych im wymagań komercyjnych i użytkowych.

ibis Styles Kraków Santorini jest położony zaledwie 8 km od stacji Kraków Główny i 21 km od międzynarodowego lotniska Kraków-Balice.
Zgodnie z filozofią tej ekonomicznej i lifestyle’owej marki należącej do grupy AccorHotels, ibis Styles to komfortowe, designerskie hotele o różnych stylach, charakteryzujące się kreatywnością, emanujące dobrym humorem i radosną atmosferą, pozytywne, stylowe i urokliwe. W hotelach tej marki ważne jest poczucie wspólnoty, lokalny design i temat przewodni.

Grupa Hotelowa Orbis operuje blisko 20 hotelami tej marki w Europie Środkowo-Wschodniej. Marka ibis Styles to ponad 420 hoteli w 45 krajach na całym świecie.
źródło: informacja prasowa

HomeToGo przejmuje amerykańskiego konkurenta Tripping.com

Następny »

Kamila Grajewska-Buśko dyrektorem nowego hotelu we Wrocławiu

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *