HRS i Samsung oferują bezpłatne noclegi w hotelach Novotel

Posiadacze smartfonów Samsung Galaxy S6 i S6 edge otrzymają od firmy HRS bezpłatne noclegi w hotelach.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez firmę HRS coraz więcej klientów chce dokonywać rezerwacji noclegów za pośrednictwem telefonów komórkowych. Wśród osób rezerwujących noclegi w serwisie HRS za pośrednictwem smartfonów i tabletów są zarówno osób podróżujące prywatnie jak i służbowo.

Aby skorzystać ze specjalnej promocji i zdobyć jeden bezpłatny nocleg w wybranych hotelach sieci Novotel należy pobrać aplikację HRS. Podczas rezerwacji należy wybrać stawkę Company rate, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami dostępnymi na stronie galaxys6.hrs.de. Po zakończeniu rezerwacji, HRS zaoferuje jeden całkowicie bezpłatny nocleg ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym.

To jednak nie koniec atrakcji dla posiadaczy Samsung Galaxy S6 i S6 edge. HRS oferuje także specjalne rabaty na wizyty w hotelach w Polsce i na całym świecie! Wybierając w aplikacji stawkę Samsung Rate można uzyskać aż do 30% zniżki na pobyt w wybranym przez siebie hotelu. Z kolei wszyscy ci, którzy założą konto MyHRS, mogą otrzymać specjalny voucher, który uprawnia do spędzenia dwóch nocy ze śniadaniami w pokoju dwuosobowym w wybranym hotelu z oferty HRS.

źródło: HRS

W Polsce powstał największy na świecie basen

Następny »

mLeasing refinansuje Hotel B&B Wrocław Centrum

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *