HRS Group i Accor zacieśniają współpracę

tobias raggeAccor i HRS Group zawarły długoterminowe porozumienie w zakresie współpracy.

W przyszłości, obie firmy będą ściślej działać szczególnie w segmencie ofert turystycznych, jak również korporacyjnych. Dlatego też 3500 obiektów z grupy Accor, począwszy od luksusowych apartamentów po hotele ekonomiczne znajdujące się w 92 krajach, można zarezerwować przez stronę HRS, hotel.info i Tiscover.

W przyszłości, wszystkie hotele z grupy Accor będą połączone przez stronę HRS z bezpośrednim interfejsem do systemu rezerwacji, co zapewni klientom informacje o dostępności, cenach i innych szczegółach w czasie rzeczywistym. Dodatkowo, wiele hoteli z grupy Accor będzie oferowało specjalne ceny klientom korporacyjnym, które będą dostępne za pośrednictwem strony HRS i hotel.de.

– Grupa HRS zapewnia nam silną, międzynarodową obecność wśród potencjalnych klientów, a tym samym informację o szczegółach oferty i ich dostępnościach w czasie rzeczywistym – mówi Jean-Luc Chrétien, Executive Vice President Sales, Distribution & Loyalty at Accor Hospitality.

Jesteśmy zadowoleni z zacieśnienia współpracy. Accor jest jednym z największych na świecie operatorów, który oferuje wiele hoteli i apartamentów różnych marek, cen i kategorii, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Dlatego też możemy zaoferować naszym klientom większy wybór hoteli na całym świecie – podsumował Tobias Ragge, prezes HRS (na zdjęciu).

źródło: informacja prasowa

Novotel Poznań Centrum zakończył modernizację wnętrz

Następny »

Sofitel Warsaw Victoria przechodzi gruntowną renowację

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *