HRS został globalnym partnerem Siemensa

Firma HRS została wyłoniona w przetargu zorganizowanym przez Siemensa na przejęcie procesów biznesowych związanych z zarządzaniem programem hotelowym firmy na całym świecie.

Siemens rok do roku kupuje około trzech milionów noclegów w hotelach i tym samym posiada jeden z największych programów hotelowych na świecie. Firma HRS wygrała przetarg na dostarczenie swoich usług Siemensowi dzięki sile innowacyjności i zdolności do zoptymalizowania zarządzania hotelowym łańcuchem wartości w skali globalnej. Dzięki różnorodności usług, Siemens i HRS stworzyły nowy punkt odniesienia w branży podróży.

Firma HRS będzie zarządzała programem hotelowym Siemensa w 170 krajach w zakresie profesjonalnego zakupu usług hotelowych, negocjacji specjalnych stawek z hotelami, ładowania stawek do systemu rezerwacyjnego, stałego audytu stawek aż po analizę i optymalizację. HRS pomoże Siemensowi osiągnąć strategiczne cele – uprościć procedury związane z podróżami, nadzorować proces od początku do końca i obniżyć koszty.

Jednocześnie celem HRS jest zwiększenie zadowolenia podróżujących pracowników dzięki bardziej spersonalizowanej i prostszej procedurze rezerwacji. W procesie zastosowane będą nowoczesne technologie takie jak sztuczna inteligencja i technologia blockchain – czytamy w komunikacie firmy HRS.

źródło: HRS

Campo Modern Grill najpiękniejszą restauracją na świecie

Następny »

Poznański hotel Altus za kilka tygodni przyjmie pierwszych gości

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *