HotelsCombined najlepszą porównywarką cen hoteli na świecie

HotelsCombined został nagrodzony tytułem Najlepszej porównywarki cen hoteli na świecie w konkursie World Travel Awards 2014. Serwis zdobył ten tytuł drugi raz z rzędu.

Oddając swoje głosy na HotelsCombined, profesjonaliści z branży z całego świata drugi rok z rzędu docenili zaangażowanie serwisu w dążenie do doskonałości. HotelsCombined była jedną z sześciu firm nominowanych w kategorii „Technologie” i konkurowała z takimi serwisami, jak Hipmunk, Trivago i Kayak.

Firma HotelsCombined powstała w 2005 roku, a prowadzony przez nią serwis pozwala użytkownikom w jednym prostym wyszukiwaniu znaleźć najlepsze oferty hotelowe ze wszystkich największych serwisów dla podróżnych. Serwis jest dostępny w ponad 40 językach i każdego roku korzysta z niego ponad 300 milionów użytkowników z całego świata.

Zdaniem Dyrektora ds. Operacyjnych, Hichame  Assi’ego, nagroda ta jest dowodem na ciężką pracę zespołu HotelsCombined  przed ostatnie 12 miesięcy.

Nagrodę wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się 7 grudnia 2014 roku w hotelu CuisinArt Golf Resort & Spa na Antylach.

źródło: HotelsCombined, fot. foter.com

Kraków zimą – co warto zobaczyć?

Następny »

Projekt Kuchnia – nowa restauracja w Starym Browarze

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *