Hotelowe łóżka w kabinach Première AirFrance

Od września 2014 sieć luksusowych hoteli Sofitel udostępnia pasażerom samolotów Air France, podróżującym w kabinach La Première możliwość wypoczynku na ekskluzywnych łóżkach Sofitel MyBed™. Pierwsza klasa La Première urządzona jest w stylu „haute couture”, co idealnie współgra z charakterem marki Sofitel, która stawia mocny akcent na design hoteli.

Sofitel MyBed™ to koncepcja łóżka, stworzona dla hoteli marki Sofitel. Z myślą o komforcie pasażerów Air France, zostały zaprojektowane specjalne materace oraz zestawy pościelowe, w skład których wchodzą: kołdra oraz poduszki. Produkty te wykonane są z idealnie miękkiej bawełny czesanej, by zapewnić pasażerom korzystającym z oferty, regenerujący sen. Sofitel MyBed™ ma za zadanie zagwarantować odpowiedni komfort, zupełnie jak podczas nocy spędzonej we własnym łóżku.

Podstawą filozofii hoteli Sofitel jest zrozumienie potrzeb gości i zapewnienie im poczucia luksusu i wygody. Sofitel MyBed™ to unikatowa koncepcja łóżka stworzona wyłącznie dla obiektów tej marki, dzięki której goście, otrzymują do dyspozycji materac, wypełniony puchem firm Epeda i Dumas wraz z pościelą Yves Delorme. Linia produktów jest dostępna na stronie soboutique.com, tak by wszyscy mogli cieszyć się komfortem Sofitel MyBed™ każdej nocy, również w domowym zaciszu.

Hotele sieci Sofitel słyną z unikatowego designu, łączącego nowoczesne podejście do aranżacji wnętrz z klasyczną elegancją. W Polsce dostępne są trzy obiekty tej marki: Sofitel Warsaw Victoria, Sofitel Grand Sopot oraz Sofitel Wrocław Old Town. Cechą łączącą te hotele jest mocny akcent stawiany na francuski szyk i harmonię przejawiającą się nie tylko w przytulnych pokojach, ale również w nowoczesnym lobby czy stylowych przestrzeniach restauracyjnych. Jednym z elementów, stanowiących dopełnienie tej idei jest projekt Sofitel MyBed™, będący propozycją dla tych, którzy cenią sobie komfortowy sen.

Kate Moss wyprowadzona z samolotu przez policję

Następny »

Mistrzowskie gotowanie w Best Western Hotel Portos

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *