Hotele w Chinach znów otwarte dla gości

Hilton ponownie otwiera swoje hotele w Chinach, czytamy w komunikacie spółki. W lutym tego roku sieć zamknęła 150 hoteli w tym kraju w związku z wybuchem COVID-19.

– Po kilku trudnych miesiącach z radością ogłaszamy wznowienie działalności we wszystkich hotelach Hilton w Chinach kontynentalnych – zapowiedział Alan Watts, prezes Hilton na region Azji i Pacyfiku.

Sieć Hilton dopiero co ogłosiła uruchomienie, we współpracy z RB, programu CleanStay, który określa nowe standardy dotyczące czystości i dezynfekcji we wszystkich hotelach Hilton na całym świecie.

Chiny sukcesywnie łagodzą ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Powoli odradza się też rynek hotelowy. Pod koniec kwietnia swoje hotele zaczęły ponownie otwierać inne sieci hotelowe, w tym Marriott czy InterContinental.

O otwarciu 70% swoich hoteli informuje też Oyo Hotels & Homes. Pozostałe 30% obiektów indyjska sieć zamierza otworzyć dla gości w ciągu najbliższych 40-45 dni. Co ciekawe marka Oyo działa w 337 chińskich miastach i oferuje pół miliona pokoi noclegowych na terenie całych Chin.

źródło: Business Insider India, HotelNews, fot. oyohotels.cn

Egipt szykuje się do częściowego otwarcia hoteli

Następny »

Accor i AXA zapewnią gościom hoteli wsparcie medyczne

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *