Hotele TRIBE wkraczają do Europy

Już jesienią do Europy zawita TRIBE – lifestylowa marka Accor – dostępna do tej pory tylko w Australii. Pierwsze hotele marki TRIBE będą dostępne dla gości w Paryżu, Amsterdamie i Warszawie. W kolejnych latach znajdą się także w Londynie, Wiedniu i Berlinie.

TRIBE to alternatywna marka lifestylowa, która całkowicie zmienia reguły i zasady gościnności, tak by spełniać potrzeby i oczekiwania współczesnych podróżników, z jednoczesnym zapewnieniem finezji, stylu i oryginalności.

Stworzona z myślą o unikalnym miejskim klimacie, marka skupia się na wspólnych przestrzeniach i pokojach gościnnych, kreując wielofunkcyjne miejsca, które zachęcają do wzajemnych interakcji między gośćmi, a jednocześnie sprawiają, że każdy poczuje się jak w domu.

Koncept TRIBE skupia się na miejskiej energii, oferując stylowe i przystępne przestrzenie. Już wchodząc do samego hotelu, czy korzystając z oferty pobytowej, czy odwiedzając restaurację, goście od razu wiedzą, że będą częścią autentycznego przeżycia, bez względu na lokalizację, w której się znajdują – mówi Antoine Dubois, Accor SVP Global Marketing Strategy.

Hotel Ibis Styles w Bolesławcu już otwarty

Następny »

Warta: Polacy decydują się na zagraniczne wakacje

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *