Hotele Diament zapowiadają dalszą ekspansję

Zakończył się trwający od drugiej połowy 2014 roku proces przejęcia sieci hotelarskiej Stylehotels. Pięć nowych obiektów stało się częścią sieci Hotele Diament i przeszło proces rebrandingu, a dotychczasowi pracownicy Stylehotels zyskali nowego pracodawcę.

Spółka Hotele Diament S.A. podlega od momentu inkorporacji prawom i obowiązkom, wynikającym ze wszystkich kontraktów zawartych przez Stylehotels Sp. z o.o. Z dniem połączenia przyznane zostały jej również wszystkie zezwolenia, koncesje oraz ulgi, w których posiadaniu była wykupiona sieć hoteli.

– Dzięki zapewnieniu odpowiednich warunków całego procesu inkorporacji, w tym wykorzystaniu potencjału kapitału ludzkiego, umożliwieniu wymiany doświadczeń i przekazaniu know-how, nasza sieć, wzmocniona o 5 nowych obiektów, może jeszcze intensywniej się rozwijać w zakresie hotelarskim, jak i gastronomicznym, nie tylko na obszarze Górnego i Dolnego Śląska – podsumowuje Rafał Bakalarski, prezes zarządu Hotele Diament S.A.

Po przejęciu nowe obiekty Hoteli Diament przeszły proces rebrandingu. Złożyły się na niego zmiany nazw, działania wizerunkowe, kampanie informacyjne oraz wdrożenie efektywnego systemu zarządzania i komunikacji marketingowej. Przekształcona została także struktura organizacyjna przejętych hoteli, z wykorzystaniem potencjału pracowników, którzy automatycznie zostali zatrudnieni w sieci Hotele Diament.

Dzięki połączeniu Hotele Diament zwiększyły potencjał miejsc noclegowych o blisko 40%, stając się jedną z wiodących sieci hotelarskich w Polsce. Spółka zakłada dalszą ekspansję marki, systematycznie poszukując atrakcyjnych lokalizacji oraz planując kolejne inwestycje na obszarze Górnego Śląska, jak i w innych regionach Polski.

źródło: Hotele Diament

Pierwszy hotel Hampton by Hilton w Krakowie

Następny »

Czechy zapraszają na Święto Wallensteina

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *