Hotele Diament inwestują w projekty kulturalne

Hotele Diament aktywnie wspierają i inwestują w wartościowe inicjatywy kulturalne. W miastach, gdzie znajdują się obiekty należące do sieci nie brakuje ciekawych, wartych uwagi przedsięwzięć. Przykładem jest Wrocław, który w letnie wakacyjne wieczory staje się miastem muzyki.

Na klimatycznym dziedzińcu Arsenału odbywają się koncerty muzyki kameralnej na żywo – Park Hotel Diament Wrocław jest oficjalnym partnerem tego cyklu. Koncerty odbywające się w ramach 19. edycji  wieczorów wypełnionych muzyką, odbywają się z udziałem gwiazd reprezentujących największe muzyczne sceny świata.

Sieć Hotele Diament systematycznie wspiera także działalność Gliwickiego Teatru Muzycznego. Współpraca została doceniona przez dyrektora obiektu, Pawła Gabarę, który złożył oficjalne podziękowania na ręce Prezesa Zarządu Spółki Hotele Diament S.A. Rafała Bakalarskiego oraz Dyrektor hoteli Pani Magdaleny Worach.  Tymczasem 17 czerwca br., również w Gliwicach, odbył się Międzynarodowy Plener Malarski „Moje Miasto”, zorganizowany przez Związek Polskich Artystów Plastyków. Hotele Diament, będące sponsorem wydarzenia, dbały o komfort i odpowiednie warunki do twórczej pracy dla zgromadzonych gości.
Także Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu może liczyć na wsparcie Sieci Hotele Diament – Szef Kuchni Restauracji Atmosfera, zlokalizowanej w Park Hotelu Diament Zabrze, przygotowuje poczęstunek podczas organizowanych wernisaży i wystaw.

źródło: Hotele Diament

Najpiękniejsze plaże w Europie według Lonely Planet

Następny »

Kolejne hotelowe marki wdrażają system iLumio

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *