Hotelarze i touroperatorzy spotkają się na TravelCampie

Hotelarze, touroperatorzy, travel managerowie, a także startupowcy, blogerzy i marketerzy będą rozmawiać o trendach w e-turystyce. Tym razem TravelCamp, czyli otwarte spotkanie środowiska internetowego z branżą turystyczną, zawita do Warszawy.

Travelcamp jest adresowany do osób, które dobrych praktyk chcą uczyć się od najlepszych.  Dlatego prelegentami mogą być wyłącznie doświadczeni praktycy, zajmujący się profesjonalnie e-marketingiem. Formuła eventu podzielona jest zawsze na dwie części. Na pierwszą część składa się cykl prezentacji. Po części oficjalnej uczestnicy biorą udział w AfterParty. Celem spotkań jest nie tylko dzielenie się wiedzą, ale także integracja środowiska turystycznego. A to wszystko w przyjaznej „barcampowej” atmosferze.

Stołeczna edycja TravelCamp przyciągnie wielu znakomitych gości. Eksperci będą rozmawiać m.in. o kampaniach AdWords w turystyce, ubezpieczeniach turystycznych online, preferencjach urlopowych klientów biur podróży, faktach i mitach związanych z Mobilegeddonem – mobilną aktualizacją Google.

Najbliższy TravelCamp odbędzie się 23 czerwca w warszawskim lokalu Państwo Miasto. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny i otwarty dla wszystkich, którzy pracują w branży turystycznej lub sektorze horeca. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji na stronie travelcamp.pl. Warszawską edycję TC wspierają SalesManago oraz AvailPro. Partnerami technologicznymi są QTravel oraz ERV. Sponsorem AfterParty jest IdoSellBooking.

Placówki LOT Travel mają skusić pełną ofertą

Następny »

Gościniec Ryński Młyn nagrodzony

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *