Hotel Westin Warsaw wybrał Małego Szefa Kuchni

malyszefWarszawski hotel Westin kontynuując działania w ramach kampanii „Ruch Dobrego Samopoczucia” wprowadził do swojej oferty Zdrowe Menu Dziecięce. Premierę nowej karty świętowano podczas warsztatów kulinarnych dla najmłodszych, które odbyły się w hotelu The Westin Warsaw oraz szkole gotowania Little Chef.

Dziesięcioro wybranych w eliminacjach dzieci, spędziło weekend  z szefami kuchni hotelu Westin oraz założycielką szkoły gotowania Little Chef – Katią Roman – Trzaską, bawiąc się, gotując i ucząc się komponowania zdrowych, zbilansowanych posiłków. Kulinarny weekend zakończył się wielkim konkursem, a jego zwyciężczynią została ośmioletnia Madzia Mijał, która popisowo przygotowała danie z wykorzystaniem produktów SuperFoods.

Warsztaty kulinarne miały na celu zachęcenie dzieci do zabawy w kuchni, dzięki której poznają wartości odżywcze poszczególnych produktów oraz zasady komponowania zdrowych posiłków. Konkurs był równocześnie świetną okazją do świętowania nowego Zdrowego Menu dla Dzieci, które zostało wprowadzone w hotelach Westin na całym świecie.

Sieć Westin nawiązała współpracę z SuperChefs – grupą lekarzy, stomatologów, dietetyków, szefów kuchni, którzy zajmują się edukacją dzieci w zakresie zdrowego odżywiania. To właśnie oni stworzyli osiem popisowych dań, które zostały wypróbowane przez dzieci i nagrodzone uśmiechem. Zdrowe Menu dla Dzieci jest odpowiedzią na wyniki badań przeprowadzonych na zlecenie marki Westin, z których wynika, że 1/3 dorosłych przekupuje swoje dzieci, dając im dostęp do telewizora lub smartfonów bądź oferując im słodką przekąskę w zamian za zjedzenie zdrowego posiłku.

maly-szef

Konkurs Mały Szef Kuchni hotelu Westin miał na celu zainspirowanie dzieci do jedzenia zdrowych produktów poprzez pokazanie im, że  są one smaczne i można je przygotować, dobrze się przy tym bawiąc. Sieć Westin chce w ten sposób pomoc rodzicom w przezwyciężeniu stojących przed nimi wyzwań dotyczących zdrowego odżywiania ich dzieci.

Podczas dwudniowych warsztatów kulinarnych dzieci uczyły się komponować zdrowe dania, dowiedziały się jak wybierać produkty, uczestniczyły w zajęciach z prezentacji dań, a także po zajęciach mogły oddać się zabawom w parku rozrywki. Warsztaty zakończyły się konkursem podczas którego dzieci miały okazję zaprezentować nabyte  umiejętności kulinarne i przygotować dla jury potrawy z wykorzystaniem produktów SuperFoods. W skład jury weszli eksperci kulinarni: szef kuchni hotelu Westin – Janusz Korzyński, Katia Roman – Trzaska – założycielka szkoły gotowania Little Chef, Daria Pawlewska, redaktor naczelna magazynu Kukbuk Rodzina, Paulina Stępień z Kotlet.TV, Anna Kowalczyk, dyrektor zarządzająca Mamadu.pl oraz Marta Dymek z Jadłonomii.

Zwycięzcą konkursu okazała się ośmioletnia Madzia Mijal, której jury przyznało tytuł Małego Szefa Kuchni oraz nagrodę główną – weekendowy pobyt w hotelu Westin Palace Madrid dla całej rodziny.

Kampania „Jedz dobrze” jest częścią programu Ruch Dobrego Samopoczucia, która była dla marki naturalną kontynuacją działań promujących zrównoważony styl życia i dobre samopoczucie. Inspiracją do wellnesowej strategii marki jest słynne już i uwielbiane przez gości Niebiańskie Łóżko (Śpij Dobrze). Globalne partnerstwo z SuperFoodsRx (Jedz Dobrze) oferuje potrawy bogate w witaminy, składniki mineralne i przeciwutleniacze, które na dodatek świetnie smakują. WestinWORKOUT, RunWESTIN i Westin Gear Lending (Ćwicz Dobrze) tworzą holistyczną ofertę fitnesową. Wystrój wnętrz inspirowany naturą, słynny zapach białej herbaty, stworzony specjalnie dla marki Westin, dostępny również w kosmetykach stanowią relaksującą alternatywę do trudów podróży.

źródło: Starwood Hotels

Jak przyciągnąć gościa hotelowego w niskim sezonie?

Następny »

Holiday Inn udoskonala obsługę gości z iLumio

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *