Hotel Reichshof Hamburg znów otwarty

Hilton Worldwide otworzył stylowy hotel Reichshof Hamburg, który powiększył globalną sieć Curio – A Collection by Hilton. Ten wyjątkowy obiekt w centrum Hamburga, zarządzany przez Event Hotelgruppe, jest pierwszym hotelem tej marki w Europie. Hotel łączy w sobie elegancję w stylu Art-Déco ze współczesnym wzornictwem.

Zlokalizowany naprzeciwko historycznego dworca kolejowego Hamburg Centralny, Reichshof Hamburg stanowi połączenie imponującej architektury z nowoczesnym wyposażeniem i spersonalizowaną obsługą. 278 odnowionych pokoi, mini-apartamentów typu junior suite i apartamentów z jedną sypialnią, zapewniają gościom spokojną przystań w ruchliwym centrum miasta. Hotel szczyci się również obiektami rekreacyjnymi o powierzchni 250 metrów kwadratowych, w tym doskonale wyposażoną siłownią i luksusowym centrum SPA.

Do zespołu hotelu jako szef kuchni dołączył renomowany restaurator Frank Bertram, który przeniesie tu swoją restaurację Slowman. Dzięki temu Reichshof Hamburg może zaproponować gościom i mieszkańcom miasta bogatą ofertę kulinarną, w tym menu à la carte w restauracji, ręcznie przygotowane sushi i wyśmienite ciasta w holu, oraz najlepszą kanapkę klubową w Hamburgu, dostępną w legendarnym, hotelowym barze. Bertram słynie z wyboru wysokiej jakości produktów, pasji do swojej pracy i miłości do muzyki. Jego słynne sobotnie jam sessions w restauracjach Slowman cieszą się dużą popularnością wśród licznych fanów. Hotelowy Bar 1910 oferuje najwyższej jakości napoje alkoholowe, w tym kolekcję najlepszych whiskey z całego świata oraz koktajle ― zarówno nowatorskie, jak i klasyczne w nowej odsłonie.

Goście hoteli Curio – A Collection by Hilton, należących do sieci Hilton Worldwide, mogą korzystać z nagradzanego programu lojalnościowego Hilton HHonors, do którego należy ponad 45 milionów członków. Oferuje on więcej możliwości realizacji punktów niż inne podobne inicjatywy i jest jedynym programem lojalnościowym dla hoteli, który łączy korzyści oferowane przez programy Points & Miles i No Blackout Dates.

źródło: informacja prasowa

Na lotnisku JFK powstanie luksusowy terminal dla zwierząt

Następny »

Grupa Louvre Hotels stawia na dalszy rozwój

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *