Hotel Petropol dołącza do sieci Best Western

Trzygwiazdkowy hotel Petropol w Płocku dołączył do sieci Best Western. Obiekt oferuje 83 pokoje i jest przystosowany do obsługi spotkań biznesowych.

Hotel Best Western Petropol to obiekt silnie zakorzeniony w architekturze miasta – pierwotnie powstał w latach 60. XX wieku. Przed otwarciem pod szyldem Best Western został poddany całkowitej modernizacji, zgodnie ze standardami sieci.

Obiekt w nowej odsłonie oferuje gościom 83 nowocześnie urządzone pokoje i apartamenty, a także dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne. Jedna może pomieścić nawet 120 osób, druga przeznaczona jest do organizacji bardziej kameralnych spotkań. Hotel zapewnia również pełną obsługę uroczystych bankietów czy konferencji, w tym serwisy kawowe oraz lunch w restauracji hotelowej oferującej potrawy kuchni międzynarodowej.

Hotel znajduje się w ścisłym centrum Płocka, zaledwie kilka minut od dworca autobusowego i kolejowego oraz głównych atrakcji miasta. Ponadto Best Western Petropol położony jest w niewielkiej odległości (75 km) od lotniska Warszawa-Modlin, na które goście mogą dostać się korzystając z usługi transportowej, oferowanej przez hotel na życzenie.

W ofercie hotelu znajduje się również organizacja wydarzeń specjalnych w przestronnej restauracji. To miejsce, które najbardziej nawiązuje do przeszłości obiektu – niegdyś organizowano tu wieczory taneczne. Hotel zdecydował się wyjść naprzeciw życzeniom mieszkańców Płocka i przywrócił tę tradycję. Dodatkowo będą się tam odbywać imprezy okolicznościowe – najbliższa, Bal Walentynkowy, już 14 lutego.

źródło: Best Western

W Chorwacji powstanie 7-gwiazdkowy hotel?

Następny »

Rusza IV edycja plebiscytu Hotel Roku

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *