Hotel Ibis Styles w Bolesławcu już otwarty

65 stylizowanych i kolorowych pokoi, restauracja Winestone, połączenie z parkiem wodnym, a także pierwsza w mieście kręgielnia – to wszystko czeka na gości nowo otwartego hotelu ibis Styles w Bolesławcu.

Zlokalizowany w centrum miasta obiekt dołącza do rodziny hoteli znanych z unikatowego designu. Tym razem jest nim lokalne dziedzictwo regionu. Już od przekroczenia progu obiektu goście mają okazję odkrywać tradycyjne wzornictwo połączone z nowoczesnymi trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami tutejszej ceramiki i rzemiosła. Poszczególne części designu nawiązują do kolejnych etapów wytwarzania ceramicznych rękodzieł.

Hotel ibis Styles Bolesławiec – Recepcja

Odniesienia do miejscowego dziedzictwa znajdują się we wnętrzach 65 kolorowych i oryginalnych pokoi, a także w przestrzeniach wspólnych. Wśród nich znalazły się: ceramiczne talerze na ścianach, malunki inspirowane ceramiką i procesem jej wytwarzania czy fotele kształtem przypominające filiżanki.

Wielbiciele lokalnej i międzynarodowej kuchni mogą skorzystać z wyśmienicie skomponowanego menu restauracji Winestone, oferującego doskonałą kartę win. W hotelu znajduje się też pierwsza w Bolesławcu kręgielnia, która jest bez wątpienia atrakcją dla gości i mieszkańców.

Pierwsza w mieście kręgielnia. Hotel ibis Styles Bolesławiec

Osoby wybierające pobyt w ibis Styles Bolesławiec mają także bezpośredni dostęp do Parku Wodnego Orka z kompleksem basenowym, zjeżdżalniami i jacuzzi, strefą saun, siłownią i spa. Dla gości biznesowych w hotelu znalazło się centrum korespondencyjne.

źródło: informacja prasowa

Nobu Hotel Warsaw rusza 3 sierpnia

Następny »

Hotele TRIBE wkraczają do Europy

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *