Hotel ibis Styles powstanie w Nowym Sączu

ibis nowy saczGrupa Hotelowa Orbis powiększy swoją sieć o kolejny hotel, w ramach umowy franczyzy marki ibis Styles.

Orbis SA, zgodnie z przyjętą strategią rozwoju tzw. „asset light”, podpisała umowę franczyzy na trzygwiazdkowy hotel w Nowym Sączu. ibis Styles Nowy Sącz stanie przy ulicy 1-ej Brygady i będzie pierwszym w mieście hotelem z międzynarodowym znakiem. Hotel zaoferuje 57 nowocześnie urządzonych pokoi, restaurację i sale wielofunkcyjne. Ibis Styles Nowy Sącz zostanie otwarty i włączony do Grupy Orbis  w czwartym kwartale 2014 roku, znajdzie się tym samym w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis. Franczyzobiorcą a zarazem inwestorem jest firma Hotel Nowy Sącz Sp. z o.o.

– Wybrałem franczyzę ibis Styles, ponieważ to dobra marka, która jest częścią międzynarodowej grupy hotelowej Accor. Myślę, że będzie atrakcyjną i rozpoznawalną ofertą dla klientów odwiedzających Nowy Sącz. Orbis jest dobrym partnerem biznesowym, uważam, że współpraca przyniesie nam wiele korzyści – powiedział inwestor, Jan Kos.

Marka „ibis Styles” obok „ibis” i „ibis budget” należy do mega-marki ibis. ibis Styles to barwna, kojarząca się z pozytywnym myśleniem i nowoczesnością marka oferująca pobyt typu „all inclusive”. Każdy hotel jest inny i unikalny, ale wszystkie oferują ten sam komfort, a w cenę pokoju wliczone są śniadania w formie bufetu i WiFi. Hotele tej sieci to idealne rozwiązanie dla gości poszukujących urozmaicenia, ceniących współczesny wystrój wnętrz i przystępne ceny.
Obecnie w 15 krajach działa 181 hoteli tej marki (ponad 15 tys. pokoi).

źródło: Accor

LOT uruchamia rozwiązania mobilne

Następny »

Międzykulturowa podróż Galaxy S II

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *