Hotel Ibis Poznań Centrum już po modernizacji

Na początku lutego br., w hotelu ibis Poznań Centrum zakończono renowację wystroju wnętrz powierzchni publicznych oraz restauracji w konceptach Avanzi oraz ibis kitchen.

Ibis modernizuje powierzchnie publiczne oraz ofertę gastronomiczną zgodnie z przyjętą w 2011 roku strategią dynamizacji marek ekonomicznych. Ibis Poznań Centrum jest piątym hotelem w Polsce, w którym wprowadzono nowoczesne koncepty marki – Avanzi i ibis kitchen. Wcześniej podobne modernizacje przeszły ibis Warszawa Stare Miasto, ibis Warszawa Centrum, ibis Warszawa Ostrobramska w 2013 oraz ibis Kraków Centrum w 2014 roku. Międzynarodowa sieć planuje kolejne renowacje swojej bazy w Polsce.

Zmodernizowane powierzchnie publiczne w hotelu ibis Poznań Centrum na nowo definiują relacje między gośćmi, czyniąc je bardziej naturalnymi i przyjaznymi. Współczesny miejski design, wykorzystanie drewnianych elementów, jasnych kolorów oraz grafik na ścianach i sufitach nadają im wyjątkowego klimatu. Zgodne z projektem Avanzi hotelowe wnętrza cechują przede wszystkim otwarte przestrzenie, w których panuje ciepła i nieformalna atmosfera. Zasada ta została również zastosowana w zmodernizowanej recepcji. Według założeń jest to przestrzeń płynnie łączącą się z lobby. Szczególną uwagę zwracają jej tylne panele, na których wyświetlane są praktyczne informacje m. in. o pogodzie, kursie walut czy też ofertach specjalnych hotelu. Nowe lobby to zarówno świetne miejsce do pracy, odpoczynku jak również spotkań.

W poznańskim hotelu wprowadzono również nowatorski koncept restauracyjny- ibis kitchen, który współgra
z nieformalnym, ciepłym oraz współczesnym duchem powierzchni publicznych zaprojektowanych przez Ateliers Archange (projekt Avanzi). W restauracji wykorzystano połączenie bieli, czerni i czerwieni z drewnianymi akcentami i grafikami na ścianach. Ciepły klimat tego miejsca buduje również miękkie światło padające z nisko zawieszonych lamp pozwalające na interakcję między gośćmi w przyjaznej atmosferze, o każdej porze dnia.

Hotel ibis Poznań Centrum znajduje się w centrum miasta, w pobliżu Starego Rynku i rzeki Warty. Goście spędzający tu wolny czas mogą udać się na spacer czy odpocząć nad jeziorem Malta. Natomiast osoby będące w podróży służbowej doceniają łatwy dojazd do dworca PKP i na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich. W ofercie obiektu są: 146 komfortowe, klimatyzowane pokoje z WiFi, dwie sale konferencyjne, restauracja i bar z przekąskami. Goście mogą skorzystać również ze strzeżonego, zadaszonego parkingu.

źródło: Grupa Hotelowa Orbis

Rekordowa liczba turystów w Czechach

Następny »

100 najlepszych hoteli w Krakowie

One Comment

  1. 22 Lut 2015

    Czy hotele ogłaszają jakieś przetargi przed przystąpieniem do budowy, modernizacji? Czy mogę otrzymywać newsletter odnośnie takich przetargów? Jestem producentem oświetlenia LED, luster LED i oświetlenia światłowodowego.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *