Hotel Hüttenpalast. Unikalne miejsce na noclegowej mapie Berlina

Nocleg w przytulnej drewnianej chacie czy przyczepie kempingowej w stylu retro? Hotel Hüttenpalast w Berlinie oferuje i jedno, i drugie, dlatego to idealna propozycją dla osób, które na mapie noclegowej stolicy Niemiec poszukują naprawdę wyjątkowego miejsca.

Hotel Hüttenpalast jest usytuowany w berlińskiej dzielnicy Neukölln. Obiekt mieści się na terenie dwóch hal produkcyjnych dawnej fabryki odkurzaczy, gdzie do dyspozycji turystów oddaje się drewniane domki i przyczepy kempingowe wyróżniające się unikalnym designem. Goście, którzy zdecydują się na tę formę noclegu, mają dostęp do wspólnych łazienek.

Hotel Hüttenpalast w Berlinie

Z kolei na tych, którzy cenią odrobinę prywatności, czeka sześć przestronnych pokoi hotelowych, urządzonych w stylu loftowym. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę z kabiną prysznicową. Z okien pokoi roztacza się widok na ciche podwórko i ogród, który latem staje się popularnym miejscem odpoczynku.

Atutem hotelu Hüttenpalast jest również świetna lokalizacja – w odległości kilku minut spacerem od barów, kawiarni i restauracji, a także zaledwie 350 metrów od stacji metra, z której można szybko dojechać do centrum Berlina. (em)

Hotel Hüttenpalast w Berlinie

Zdjęcia ze strony: huettenpalast.de

Hotele są łatwym celem ataków hakerów

Następny »

Hotel Europa w Lublinie wystawiony na sprzedaż

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *