Hotel Focus Katowice Chorzów wśród laureatów TOPHOTEL 2015

Hotel Focus Katowice Chorzów został wyróżniony w plebiscycie TOPHOTEL 2015, organizowanym przez serwis  eTravel.pl. Śląski obiekt zdobył pierwsze miejsce w kategorii On The Road, w której nominowane były najlepsze hotele sprzyjające osobom podróżującym biznesowo.

Plebiscyt TOPHOTEL to jeden z najstarszych rankingów w polskiej branży hotelarskiej. Po raz pierwszy odbył się on w 2008 roku, a aktualna edycja jest już siódmą z kolei. W plebiscycie głosują goście hotelowi, wybierając najlepsze ich zdaniem obiekty w Polsce w 22 kategoriach. Do tegorocznej edycji zostało nominowanych aż 57 hoteli, zarówno sieciowych jak i niezależnych.

Hotel Focus Katowice-Chorzów zdobył pierwsze miejsce w kategorii TOPHOTEL On The Road, do której nominowane były najlepsze obiekty biznesowe, charakteryzujące się m.in. dogodną lokalizacją sprzyjającą podróżom służbowym.
Oficjalne rozstrzygnięcie plebiscytu TOP HOTEL odbyło się 10 września 2015 roku, podczas uroczystej gali w Domu Dochodowym w Warszawie. W imieniu Focus Hotels nagrodę odebrał Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci.

Trzygwiazdkowy hotel Focus Katowice Chorzów, wyróżnia się znakomitą lokalizacją – znajduje się tuż przy Drogowej Trasie Średnicowej, obok stadionu piłkarskiego Ruchu Chorzów i zaledwie 5 minut drogi od katowickiego Spodka. Obiekt oferuje aż 137 pokoi zarówno w wersji Standard, jak i Premium. Na wyposażenie każdego z nich, składają się: łazienka, LCD TV, telefon, duże i wygodne łóżko, zestaw do parzenia kawy i herbaty, klimatyzacja, suszarka do włosów, biurko do pracy.

Na terenie całego hotelu jest dostępny szybki darmowy Internet, a Goście mogą korzystać m.in. z bezpłatnej sauny suchej oraz siłowni, kąciku biznesowego z dostępem do drukarki. W obiekcie znajduje się także restauracja oraz bar czynny całą dobę. Każdy z gości może otrzymać przed wyjazdem kanapkę i kawę gratis na wynos. Ponadto dzieciom i młodzieży do lat 18-stu oferowane są bezpłatne noclegi w pokoju z rodzicami lub opiekunami.

W restauracji jest możliwość organizacji wesel, imprez oraz wszelkich spotkań okolicznościowych. Śląski obiekt posiada również aż sześć wielofunkcyjnych sal mogących pomieścić łącznie do 460 osób, co czyni go idealnym miejscem do organizacji różnego rodzaju eventów biznesowych.

źródło: Hotele Focus

Anita Sędziak w teamie DoubleTree by Hilton Warsaw

Następny »

Już za trzy miesiące poznamy Hotelarzy Roku 2015

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *