Hotel Aquarion w Zakopanem otwarty dla gości

W piątek, 13 kwietnia, oficjalnie otwarto hotel Aquarion. Nowy czterogwiazdkowy obiekt jest bezpośrednio połączony z Aqua Parkiem Zakopane. 

Hotel Aquarion ma do dyspozycji gości 136 pokoi, 3 sale konferencyjne (o łącznej powierzchni 221 mkw. Obiekt mieści się przy ul. Jagiellońskiej 29 w Zakopanem, zaledwie 500 metrów od dworca PKP. Uroczyste przecięcie wstęgi nastąpiło 13 kwietnia. Huczną imprezę poprowadziła aktorka Monika Zamachowska, a dodatkowymi atrakcjami były: recital Zbigniewa Zamachowskiego oraz zatytułowany „Przebłyski” wernisaż zdjęć Katarzyny Figury.

Hotel Aquarion może pochwalić się też własną Strefą Relaksu. Goście znajdą w niej saunę suchą i parową, kameralną salę do ćwiczeń oraz 3 gabinety SPA. Oferowane są w nich zabiegi nawilżające, liftingujące, odżywcze i odmładzające, które wpływają nie tylko na wygląd skóry, ale także na wewnętrzną harmonię organizmu. Atrakcji nie zabraknie również dla najmłodszych Gości hotelu. Dla nich przygotowano bogato wyposażoną Salę Zabaw, szereg udogodnień – w tym podgrzewacze do butelek i dopasowane rozmiarowo szlafroki – a nawet specjalne pozycje w menu restauracji.

źródło: informacja prasowa

Focus Hotels uruchamia trzeci hotel w Trójmieście

Następny »

Łukasz Kaszewski nowym dyrektorem generalnym hotelu MDM

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *