Hotel Anders ze znakiem „Produkt Warmia Mazury”

hotel-andersUsługa „Turystyka biznesowa” oferowana przez Hotel Anders w Starych Jabłonkach została wyróżniona certyfikatem „Produkt Warmia Mazury” przyznanym przez władze województwa warmińsko-mazurskiego.

Znak „Produkt Warmia Mazury” to certyfikat poświadczający jakość oferowanych usług oraz doświadczenie i przygotowanie hotelu do przyjmowaniu grup biznesowych. Hotel Anders to jedyny obiekt z regionu Warmii i Mazur, który otrzymał znak „Produkt Warmia Mazury” z dziedziny turystyki biznesowej. Ogółem certyfikaty otrzymało 70 przedsiębiorców z regionu województwa warmińsko-mazurskiego podczas uroczystej Gali, która odbyła się 25 września 2014 w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie.

Turystyka biznesowa to podróże związane z wykonywaną pracą – konferencje, szkolenia, seminaria, wystawy, targi, wyjazdy motywacyjne i imprezy integracyjne. Ważnym aspektem promocji regionu Warmii i Mazur jest pozyskanie klientów turystyki biznesowej. Aby przyciągnąć klienta biznesowego na Mazury, Hotel Anders promuje nie tylko naturalne walory regionu, tj. lokalizację sprzyjającą twórczej pracy i wypoczynkowi, ale również przygotowuje indywidualnie dobrane propozycje programu pobytu – atrakcje, które wpłyną na podjęcie decyzji o wyborze Mazur na lokalizację spotkania biznesowego.

W ofertach pobytu przygotowywanych dla klientów biznesowych Hotel Anders bazuje na wyróżnikach Mazur i ich głównych zaletach – położeniu (jezioro, las, bliskość rezerwatów przyrody) oraz na niepowtarzalnych atrakcjach. Hotel Anders organizuje takie aktywności dla biznesu, które pokazują atrakcyjność województwa warmińsko-mazurskiego – rajdy rowerowe, spływy kajakowe, rejsy statkiem, wycieczki z przewodnikiem, loty balonem, mecze piłki siatkowej i inne. Wyjątkowe walory regionu sprawiają, że wrażenia i emocje z pobytu pozostają niepowtarzalne.

Aby namówić klient biznesowego do przyjazdu akurat na Warmię i Mazury – nie wystarczą tylko walory przyrodnicze. Potrzebne są gotowe propozycje pobytu, programy animacji, kompleksowa obsługa na każdym etapie kontaktu, ale również przygotowywanie różnego rodzaju materiałów promocyjnych. Hotel Anders udostępnia niezbędne do poznawania regionu narzędzia oraz pozwala Gościom odwiedzającym hotel bezpiecznie i ciekawie poznawać Mazury. Hotel opracowuje mapy okolicy ze szlakami pieszymi i rowerowymi, projektuje i znakuje szlaki, przygotowuje przewodniki, tworzy galerię zdjęć przyrody, filmy o atrakcjach, uruchamia punkt informacji turystycznej w wakacje, udostępnia infrastrukturę sprzyjającą promocji regionu – rowery, sprzęt wodny, strzeżone kąpielisko czy narty biegowe.

W ostatnich latach Hotel Anders zdobył wiele nagród w dziedzinie organizacji spotkań dla branży turystyki biznesowej, m.in. Organizator Wydarzenia Roku 2013 wg plebiscytu Przeglądu Sportowego i TVP, MP Power Awards 2013, Najlepszy Partner w Biznesie 2012.

źródło: Hotel Anders

BUKOVINA Terma Hotel SPA najlepszym produktem turystycznym regionu

Następny »

Bajkowy ibis Styles Wrocław Centrum

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *