Hotel Altus w Poznaniu przyjmuje pierwszych gości

Nowy trzygwiazdkowy hotel Altus w Poznaniu przyjmuje już pierwszych gości, którzy mają do dyspozycji 109 klimatyzowanych pokojów wyposażonych, m.in. w telewizor, bezprzewodowy internet i wygodne biurko do pracy.

– Jesteśmy również gotowi na organizację konferencji, eventów i spotkań biznesowych w naszym obiekcie – mówi Justyna Kycler, dyrektor hotelu. – Całe piętro przeznaczyliśmy na sale konferencyjne. Łącznie mamy 370 mkw. specjalnie przygotowanych do przyjęcia 170 gości. Wszystkie pomieszczenia są w pełni klimatyzowane, mają dostęp do sieci wi-fi i bogate wyposażenie.

W bezpośrednim sąsiedztwie sal konferencyjnych, na tej samej kondygnacji – zlokalizowana jest Restauracja #projekt alfa. Szefem Kuchni w Hotelu Altus jest Tomasz Różański.

Poznański Hotel Altus to kolejny z otwieranych w ostatnim czasie obiektów zarządzanych przez Dobry Hotel. Trójmiejska sieć w 2018 roku oddała do użytku zlokalizowany w Zakopanem, czterogwiazdkowy Hotel Aquarion. W najbliższych miesiącach do jej portfolio dołączy z kolei Best Western Premier Hotel City Center we Wrocławiu oraz Hotel Deo Gdańsk Old Town.

Hotel B&B Kraków Centrum otwarty dla gości

Następny »

„Fragmenty Świata” w hotelu Sofitel Wrocław Old Town

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *