Holiday Inn udoskonala obsługę gości z iLumio

holidayinnjozefowHoliday Inn Warszawa Józefów to kolejny hotel, w którym Software Mind, spółka oferująca innowacyjne rozwiązania i usługi IT, wdroży jeden ze swoich flagowych produktów – iLumio. Umowa została podpisana 15 grudnia 2014.

Branża hotelarska rozwija się dynamicznie i poszukuje rozwiązań, które zrewolucjonizują zarządzanie hotelem oraz wprowadzą nowy wymiar obsługi gościa hotelowego, zapewniając mu równocześnie łatwy dostęp do bogatej oferty swoich usług. Hotel Warszawa Józefów, należący do sieci Holiday Inn, wybierając iLumio gwarantuje swoim gościom sprawną obsługę oraz efektywne zarządzanie czasem personelu.

iLumio to nowy wymiar cyfrowej obsługi gościa, która nie ogranicza się jedynie do obsługi telewizji hotelowej. Zadaniem systemu jest kompleksowe zaopiekowanie się klientem od momentu decyzji o rezerwacji pokoju hotelowego, do opuszczenia obiektu. Każdy krok – przybycie do hotelu,  zwiedzanie ośrodka, obsługa pokoju, zamawianie usług, korzystanie z dodatkowych udogodnień, aż do momentu wymeldowania – ma być dla klienta intuicyjny, czyli dający mu poczucie znajomości środowiska, w którym się porusza. Unikalną cechą iLumio jest dopasowanie do potrzeb użytkownika, w szczególności do tych, z których on sam nie zdaje sobie sprawy. Z punktu widzenia gościa hotelu jest to system, który „podpowiada” jakie rozrywki czekają na niego w obiekcie i poza nim. Z perspektywy hotelu jest to optymalny i zautomatyzowany kanał sprzedaży usług oraz komunikacji z gośćmi.

W warszawskim Holiday Inn Józefów system iLumio zostanie zainstalowany we wszystkich pokojach hotelowych, zapewniając tym samym zintegrowany i wysoki standard obsługi gościa. Hotel ten nie jest pierwszym hotelem, które korzysta z rozwiązania iLumio. Do tej pory, z tego rozwiązania, skorzystał również hotele sieci Hilton Garden Inn, Puro, Best Western, a także hotele Arłamów, Mikołajki czy Grand Lubicz.

źródło: informacja prasowa

Hotel Westin Warsaw wybrał Małego Szefa Kuchni

Następny »

Restauracja Delight wyróżniona w przewodniku Gault&Millau

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *