Hard Rock Hotel powstanie na Teneryfie

hardrockHard Rock International planuje otwarcie drugiego hotelu w Europie. Marka, należąca do najbardziej rozpoznawalnych na świecie, zadebiutowała na europejskim rynku hotelarskim w 2014 roku.

Sukces Hard Rock Hotel Ibiza ma powtórzyć luksusowy obiekt na Teneryfie, który powita pierwszych gości w połowie 2016 roku.

Kompleks powstanie na słonecznym, południowym wybrzeżu Teneryfy, w pobliżu miasta Adeje. W hotelu znajdzie się 637 pokoi, w tym 236 apartamentów, cztery lokale gastronomiczne oraz lokale rozrywkowe. Ponadto, na turystów czekać będzie szereg udogodnień, takich jak trzy baseny, dostęp do naturalnej laguny, przestrzeń rekreacyjna i liczne tarasy zewnętrzne. Nie zabraknie również centrum odnowy biologicznej Rock Spa, siłowni Body Rock i zlokalizowanego w lobby Rock Shop.

Hard Rock Hotels cieszą się międzynarodowym uznaniem jako marka światowej klasy rozrywki. Hard Rock Hotels, obecne w najpopularniejszych i najbardziej pożądanych destynacjach, mają być odpowiedzią na potrzeby turystów, poszukujących odmiany od tradycyjnych form wypoczynku i zakwaterowania. Oferują pobyt w stylowych i nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach, najwyższą jakość usług oraz niezwykłą atmosferę, których wspólnym mianownikiem jest łącząca wszystko muzyka.

na podst. eturbonews.com oprac. Ewa Majchrzak, fot. hardrockhotels.com

Ile kosztuje Sylwester w polskich górach?

Następny »

Pilzno – Europejska Stolica Kultury 2015

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *