Hampton by Hilton Gdansk Old Town ruszy w 2017 roku

Hampton by Hilton Gdansk Old Town będzie otwarty w 2017 roku. Obiekt będzie działać na podstawie umowy franczyzowej pomiędzy siecią Hilton Worldwide a spółką VHM Hotel Management Sp. z.o.o. Hampton by Hilton Gdansk Old Town będzie trzecim obiektem sieci Hilton Worldwide w Gdańsku, obok Hilton Gdansk i Hampton by Hilton Gdansk Airport.

Nowy hotel usytuowany będzie w samym centrum Gdańska, niecały kilometr od dworca głównego, w jego pobliżu znajduje też się słynny XIII-wieczny Długi Targ oraz Kościół Mariacki. 156 pokoi gościnnych Hampton by Hilton Gdansk Old Town będzie częścią większego obiektu usługowego. W budynku, poza hotelem, będą znajdowały się również sklepy oraz przestrzeń do odpoczynku i rekreacji, a to wszystko w bezpośrednim sąsiedztwie gdańskiego Starego Miasta.

– Sieć Hampton by Hilton na chwilę obecną może pochwalić się ponad 10 hotelami na terenie Polski, które już działają lub są w budowie . Największe polskie miasta, które dodatkowo charakteryzują się bogatym dziedzictwem historycznym, są dla nas atrakcyjnym gruntem pod inwestycje, w szczególności dla ekonomicznych marek z naszego portfolio. Nie możemy doczekać się momentu, gdy przywitamy pierwszych gości w naszym nowym hotelu, umiejscowionego w samym centrum Gdańska – powiedział Phil Cordell, dyrektor ds. wyspecjalizowanej obsługi i manager marki Hampton.

Sieć Hampton by Hilton posiada w swoim portfolio ponad 2000 hoteli z kategorii ekonomicznej, oferując gościom komfort wypoczynku i niezapomniane wrażenia z pobytu, poparte gwarancją 100% satysfakcji. Dodatkowo każdy hotel Hampton by Hilton oferuje bezpłatne, gorące śniadanie i dostęp do szerokopasmowego Internetu Wi-Fi.

źródło: informacja prasowa

Andreas Wierus dyrektorem generalnym Zamku Topacz

Następny »

Nagroda KTR dla marketingu Starego Browaru

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *