Hamburg zaprasza sektor horeca na targi INTERNORGA

W dniach 11-16 marca 2016 roku w Hamburgu odbędzie się 90. edycja Międzynarodowych Targów Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarstwa i Cukiernictwa INTERNORGA.

Targi INTERNORGA  to najstarsza (od 1921 roku) i największa w Europie oraz jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych branży hotelarskiej i gastronomicznej na świecie. Dzięki dużej liczbie wystawców (1.300 wystawców z 25 krajów, w tym 10  firm z Polski w 2015 roku) i zwiedzających (około 98.000 gości z całego świata w 2015 roku) oraz ich najwyższej fachowości (ponad 90% gości to fachowcy z branży) targi dają najlepszą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży oraz nawiązania dużej liczby kontaktów handlowych.

Targi INTERNORGA stały się również barometrem branży gastronomicznej w Europie. To w czasie tej imprezy, dzięki najwyższej fachowości wystawców oraz korzystnemu marcowemu terminowi tworzą się trendy na nadchodzący sezon, pokazywane są nowatorskie produkty i techniczne innowacje. Wiele firm czeka z premierową prezentacją swoich nowości właśnie na targi INTERNORGA.

Zakres tematyczny targów Internorga w Hamburgu

  • techniki kuchenne i gastronomiczne oraz wyposażenie zaplecza kuchennego
  • żywność i napoje, w tym napoje alkoholowe
  • wyposażenie hoteli i pokoi hotelowych, restauracji, barów, kawiarni, stołówek i punktów żywienia zbiorowego artykuły spożywcze i napoje
  • wyposażenie, maszyny i urządzenia dla piekarń i cukierni, wyposażenie punktów sprzedaży art. piekarsko-cukierniczych
  • organizacja i komunikacja – sprzęt komputerowy i oprogramowanie dla branży systemy rejestrujące i zabezpieczające, systemy rezerwacji hotelowych, wydawnictwa i prasa fachowa

Targi INTERNORGA są nie tylko doskonałą okazją do zaprezentowania własnej oferty dużej liczbie potencjalnych klientów i nawiązania nowych kontaktów handlowych, ale dają również możliwość zdobycia informacji o nowościach w branży i poznania osiągnięć konkurencji. Służy temu bogaty program ramowy stale towarzyszący targom, na który składają się kongresy, fora, wykłady, a także pokazy, prezentacje i liczne konkursy.

Więcej informacji na temat targów INTERNORGA można uzyskać w Przedstawicielstwie Targów Hamburskich w Polsce.

7 zasad dobrze funkcjonującej recepcji hotelowej

Następny »

Węgierski portal rezerwacyjny wchodzi do Polski

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *