Grupa Louvre Hotels na starcie Poland Business Run

Poland Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy w Polsce, który szczególnie zwraca uwagę na osoby po amputacjach kończyn. Inicjatywa ma na celu wsparcie osób z niepełnosprawnościami oraz promocję aktywnego stylu życia. Z takim zamysłem pracownicy Louvre Hotels Group 8 września stanęli na linii startu sztafety.

W tym roku chęć uczestnictwa w Poland Business Run zadeklarowało ponad 29 tys. zawodników, a zebrana kwota w ramach akcji „Pomagam bardziej” wyniosła 150 tys. zł. Wśród zawodników znalazła się grupa pracowników marek hotelowych należących do Louvre Hotels Group.

Grupa Louvre Hotels miała swoich przedstawicieli w Warszawie, gdzie pobiegły cztery zespoły, we Wrocławiu były dwie ekipy śmiałków, a w Krakowie i Lublinie po jednej drużynie. Każdy z uczestników, w zależności od miasta, w którym startował, miał do pokonania dystans od 3,2 do 4,2 km. Kapitanowie drużyn otwierali bieg i to oni, jako pierwsi mieli za zadanie przekazać sztafetową pałeczkę kolejnemu zawodnikowi.

Powołana Fundacja Poland Business Run za swoją misję stawia szeroko rozumianą pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządu ruchu, ich aktywizacji oraz eliminowanie barier społecznych a także pomoc osobom zagrożonym amputacją.

źródło: informacja prasowa

The Bridge – nowy hotel we Wrocławiu

Następny »

IGHP i Harmony Hotels zacieśniają współpracę

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *