Grupa B&B Hotels przejmuje kolejne hotele

Grupa B&B Hotels konsekwentnie trzyma się planu, by do 2020 roku w osiągnąć liczbę 600 obiektów. Francuska sieć kończy budowę hotelu w Krakowie i finalizuje zakup 7 hoteli od hiszpańskiej Grupy H2 Hoteles.

Niespełna trzy lata od debiutu w Hiszpanii, Grupa B&B Hotels umacnia tam pozycję lidera w swoim segmencie. Po nabyciu od Apollo Management i Continental Hotels 4 obiektów w 2015 r. i przejęciu 15 hoteli Sidorme Hotels w październiku 2016 r., Grupa wykonała właśnie kolejny krok, finalizując zakup 7 hoteli H2 Hoteles. Tym samym sieć B&B na Półwyspie Iberyjskim tworzy już 29 hoteli z ofertą ponad 2700 pokoi.

Nowe punkty na mapie sieci B&B to: Castellón, Elche, Getafe, Granada, Jerez de la Frontera, Oviedo, and Rubí (Barcelona) – bardzo dynamicznie rozwijające się obszary, w których koncepcja B&B Hotels, zakładająca zapewnienie gościom maksimum komfortu w atrakcyjnej cenie, odniesie z pewnością sukces.

Hotele B&B są od lat obecne w Europie – we Francji (263), w Niemczech (102), we Włoszech (30), w Hiszpanii (29) oraz jeden w Czechach (Praga). Sieć posiada też jeden obiekt w Maroku (Rabat) i jeden w Brazylii (Sao Jose dos Campos). Grupa B&B rozwija się bardzo dynamicznie również w Polsce, gdzie obecnie posiada hotele w Warszawie (154 pokoje), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Katowicach (105) oraz Toruniu (93) i właśnie kończy budować kolejny – tym razem w Krakowie (130), planując przy tym kolejne inwestycje.

źródło: B&B Hotels

Orbis planuje uruchomienie 38 hoteli w ciągu 3 lat

Następny »

W Chinach otwarto hotel kultowej marki Atlantis

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *