Gościniec Ryński Młyn nagrodzony

Gościniec Ryński Młyn z Rynu otrzymał wyróżnienie w konkursie „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur” w kategorii Usługa gastronomiczna. Obiekt został doceniony za swoją pracę oraz kunszt w przygotowywaniu potraw regionalnych.

Konkurs już od 11 lat promuje najlepsze produkty oraz usługi, które mogą być wizytówką Warmii i Mazur. Udział w konkursie jest bezpłatny, a głosowanie odbywa się za pośrednictwem internetu oraz kuponów w prasie. Wśród kategorii konkursowych znajdują się: Produkt żywnościowy, Produkt żywnościowy o charakterze przemysłowym, Produkt przemysłowy, Produkt rzemieślniczy i usługa rzemieślnicza, Usługa turystyczna, Usługa gastronomiczna, Usługa medyczna szpitale, Usługa medyczna przychodnie, a także Wydarzenia.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone 10 czerwca podczas uroczystej Gali w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii w Olsztynie. Organizatorem konkursu jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego wraz ze spółką Edytor, wydawcą „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”, Polskim Radiem Olsztyn oraz TVP Olsztyn.

Gościniec Ryński Młyn stanowi część kompleksu Hotel Zamek Ryn****, dzięki czemu Goście korzystający z jego pokoi mają udostępnione wszystkie atrakcje hotelu, m.in. basen, jacuzzi, sauny oraz salę fitness, a także wyjątkowe śniadania w zamkowej Restauracji Refektarz.

źródło: Zamek Ryn

Hotelarze i touroperatorzy spotkają się na TravelCampie

Następny »

Flying Blue po raz kolejny najlepszym programem lojalnościowym

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *