Górskie Resorty z nową siedzibą w Warszawie

Z początkiem lipca oficjalnie otwarto w Warszawie centralę Górskich Resortów. Nowa siedziba to symboliczny finał procesów reorganizacyjnych grupy. Dyrektorem generalnym spółki został Jakub Bączykowski – czytamy w komunikacie spółki.

Górskie Resorty to grupa 7 obiektów położonych w górach. To hotele i apartamentowce – Osada Śnieżka, Blue Mountain Resort, Green Mountain Hotel***** oraz Green Apartments. Otwarcie Platinum Mountain Resort & SPA oraz Platinum Apartments zaplanowano na wrzesień tego roku, natomiast Crystal Mountain Resort w Wiśle zostanie otwarty w grudniu 2020 roku. To razem ponad 1700 pokoi i apartamentów.

Ideą grupy było połączenie wszystkich obiektów i nadanie im wspólnego mianownika, jednocześnie zachowując ich autonomię i mając na uwadze odmienny charakter każdego z nich. Celem jest z jednej strony wymiana doświadczeń pomiędzy hotelami, z drugiej zaś usprawnienie procesów i centralizacja w dobie coraz większej konkurencji na rynku turystycznym.

– Przed nami pracowite lato w mocnym zespole. Już udało się nam uruchomić kluczowy produkt, jakim jest autorska platforma sprzedażowa www.gorskie-resorty.pl, a w planach kolejne działania. Naszym długofalowym celem jest stworzenie silnej marki centralnej i osiągnięcie efektu synergii w grupie – mówi Jakub Bączykowski, który na stanowisku dyrektora generalnego odpowiada za działania i rozwój grupy Górskie Resorty. Z branżą hotelową jest związany blisko 15 lat, z naciskiem na sprzedaż. Pracował dla takich marek jak Starwood, Booking.com czy Groupon, a jego ostatnim projektem było stworzenie Travelista, w którym pełnił funkcję Dyrektora Generalnego na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Do grupy dołączyła również Katarzyna Stroińska na stanowisku HR Group Managera, Izabela Heinrich – nowy Marketing Manager, Marta Pakieła, odpowiedzialna za sprzedaż oferty MICE, Wojciech Piotrowski na stanowisku Revenue & E-commerce Director oraz Artur Trukawiński – Hotel Business Development Advisor.
Misją grupy Górskie Resorty ma być łączenie komfortowego wypoczynku dla wszystkich miłośników relaksu w górach z łatwym dostępem do atrakcji w regionie, których w Karkonoszach nie brakuje. Hasło przewodnie brzmi „Więcej niż hotele”.

źródło: Górskie Resorty

Nosalowy Park Hotel & SPA jeszcze w tym roku?

Następny »

Tomasz Schweda szefem Mercure Kraków Stare Miasto

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *