Gdański hotel Stay inn planuje otwarcie 18 kwietnia

W sobotę, 18 kwietnia, zostanie otwarty nowy trzygwiazdkowy hotel Stay inn. To drugi obiekt marki Stay inn, która pojawiła się na rynku  niespełna dwa lata temu. Wtedy to, otwarty został Stay inn hostel with vibe. Hostel, który szybko stał się rozpoznawalnym miejscem na noclegowej mapie Gdańska.

Goście będą mieli do dyspozycji 42 pokoje o wysokim standardzie, wszystkie klimatyzowane. Wszystkie pokoje, zaprojektowane zostały z myślą o komforcie i wygodzie. Ze względu na położenie w ścisłym centrum miasta, każdy z pokoi wyposażony jest w system wyciszający dźwięki dobiegające z zewnątrz.

O podniebienia gości zadba znana restauracja CICO znajdującą się na parterze budynku. Goście hotelu, będą mogli korzystać ze specjalnie przygotowanego, bogatego menu, które z pewnością spełni przeróżne kulinarne potrzeby i pragnienia. Posiłki serwowane będą w Restauracji CICO lub z możliwością room service. Będzie też możliwość przygotowania własnych potrwa.

Na wyposażeniu hotelu znajdzie się też sala konferencyjna. Nowością ma być odkryta część wypoczynkowa, usytuowana na dachu hotelu w otoczeniu zieleni i widoków na  urokliwą Bazylikę Mariacką i Wieżę Ratusza. Będzie to idealna strefa nie tylko do wypoczynku dla gości, ale również przyjazne miejsce dla kameralnych spotkań biznesowych czy okolicznościowych.

źródło: informacja prasowa

W Gdyni powstanie podwodny hotel

Następny »

Rusza pierwszy czterogwiazdkowy hotel w Brzegu

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *