Focus Hotels uruchamia trzeci hotel w Trójmieście

Sieć Focus Hotels właśnie uruchomiła swój trzeci hotel w Trójmieście. Nowy designerski obiekt Focus Premium w Sopocie, oferuje gościom 70 pokoi, restaurację, salę konferencyjną, pokój zabaw dla dzieci oraz saunę i salę fitness. Wnętrza hotelu łączą nowoczesny design z ponadczasową funkcjonalnością.

Nowy hotel zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta przy ulicy 1 Maja 7 w Sopocie.  Focus Premium w Sopocie wyróżnia charakterystyczna pofalowana elewacja budynku nawiązująca do nadmorskiej lokalizacji. Wnętrze obiektu zostało zaprojektowane w sposób nowoczesny łącząc modernistyczny beton z naturalnym drewnem. Sercem hotelu jest stylowy i harmonijny lobby bar nad którym dominuje designerski mural w stylu street art – czytamy w komunikacie hotelu.

Focus Hotel Premium Sopot ma w swej ofercie także salę konferencyjną  o powierzchni 40 mkw. Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto, goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci.

źródło: informacja prasowa

Bidroom.com laureatem Tourism Trends Awards 2018

Następny »

Hotel Aquarion w Zakopanem otwarty dla gości

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *