Focus Hotels buduje kolejny obiekt w Gdańsku

Sieć Focus Hotels otworzy kolejny obiekt w Gdańsku. Nowy hotel wyróżniać się będzie lokalizacją i największą powierzchnią konferencyjną. Oferta obiektu skierowana będzie nie tylko do klienta biznesowego, lecz także do osób podróżujących w celach turystycznych.

Sieć Focus Hotels planuje otwarcie drugiego już 3-gwiazdkowego hotelu w Gdańsku. Obiekt powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP Gdańsk Wrzeszcz i jest częścią rozległej inwestycji prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Budowlane Górski. W jej ramach powstanie nowoczesna Galeria Metropolia, która zaoferuje ponad 64 tysiące m2 przestrzeni handlowej, oraz powierzchnie biurowe liczące 6,5 tys. mkw.

Nowoczesny hotel, którego dzierżawcą będzie sieć Focus Hotels, to trzeci element tej inwestycji i będzie znajdował się w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii. Takie położenie nowego hotelu z pewnością przypadnie do gustu wielu gościom, tym bardziej że w 2015 roku ma zostać oddana do użytku Pomorska Kolej Metropolitalna, łącząca Gdańsk Wrzeszcz ze stacjami Gdańsk Port Lotniczy i Gdańsk Osowa/Rębiechowo. Strategiczne położenie nowego obiektu przy jednej z dwóch największych stacji kolejowych w Gdańsku, zapewni jego gościom łatwość poruszania się na terenie całego Trójmiasta.

–  Otwarcie drugiego obiektu w Gdańsku planujemy na pierwszy kwartał 2016 roku – zapowiada Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci Focus Hotels.

Hotel będzie oferował 122 pokoje na 7 piętrach. Ponadto, goście będą mieli do dyspozycji aż 750 m2 nowoczesnej powierzchni konferencyjnej, która będzie największą w Gdańsku. Dzięki tak przestronnym wnętrzom i profesjonalnemu zapleczu gastronomicznemu, obiekt będzie doskonałym miejscem na zorganizowanie każdej imprezy, m.in.: targów, konferencji, wesela, balu, a nawet prezentacji nowych modeli samochodów osobowych.

Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do sauny i siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto, goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do 18 lat, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.

źródło: Focus Hotels

Francuski mistrz kuchni, Oliver Nasti w Warszawie

Następny »

Hotel Ibis Poznań Centrum już po modernizacji

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *