eSKY.pl uruchamia aplikację mobilną

Grupa eSKY uruchomiła dla swoich klientów aplikację mobilną obsługiwaną zarówno przez system operacyjny Android, jak i IOS. Użytkownicy  z niej korzystający otrzymują 20 zł zniżki na każdy zakupiony bilet.

Przy tworzeniu aplikacji moblinej zespół IT Grupy eSKY brał pod uwagę przede wszystkim jej funkcjonalność. Dużą rolę odegrały tu testy użyteczności i kolejne spostrzeżenia, i opinie, pierwszych użytkowników nowo powstałego rozwiązania.

Aplikacja umożliwia rezerwację biletu lotniczego w dowolnym czasie z każdego miejsca na świecie. Jej użytkownicy mają dostęp do ponad 650 linii lotniczych operujących na obszarze całej kuli ziemskiej – w jednym miejscu agregując zarówno połączenia tanich, jak i regularnych przewoźników. Oferta aktualizowana jest w czasie rzeczywistym, a użytkownicy informowani są na bieżąco o najnowszych, dostępnych promocjach. Aplikacja jest przejrzysta i pozwala na szybkie przeprowadzenie rezerwacji,
a korzystanie z technologii SSL gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. Od razu po zakupie użytkownicy otrzymują na telefon potwierdzenie rezerwacji.

Kolejnym krokiem, będzie umożliwienie użytkownikom aplikacji rezerwację hoteli oraz wynajem samochodów na całym świecie.

Dzięki aplikacji nasi użytkownicy sprawdzają dostępne połączenia i dokonują szybkiej rezerwacji, to oszczędność czasu zachęca ich do coraz częstszego przenoszenia zakupów już nie ze sklepu na komputer, ale z komputera na telefon – tłumaczy Tomasz Kaczmarek z serwisu eSKY.pl.  Aplikację można pobrać bezpłatnie w sklepach: Google Play i App Store.

źródło: eSky.pl, fot.pixabay.com

Hotel andel’s w Berlinie sprzedany za 105 mln euro

Następny »

Kolejna wystawa w andel’s Hotel Łódź

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *