Dwór Droblin otrzymał cztery gwiazdki

Dwór DroblinOdrestaurowany Dwór Droblin zgodnie z decyzją Marszałka Województwa Lubelskiego został oznaczony standardem czterogwiazdkowym.

Niezwykle zróżnicowana infrastruktura obiektu pozwala na stworzenie kompleksowej oferty, zarówno dla grup firmowych, jak i klientów indywidualnych.

Dwór Droblin, zlokalizowany jest w najczystszym rejonie Polski –  województwie lubelskim, w niewielkiej miejscowości Droblin koło Leśnej Podlaskiej. Bogactwo fauny i flory oraz nieskażona przemysłem przyroda, czynią z tego miejsca jeden  z najbardziej atrakcyjnych przyrodniczo regionów Polski. Dwór Droblin położony nieopodal lasu, jako jedyny kompleks w tym regionie, posiada trzy stawy położone na krystalicznie czystych źródłach. Prywatna plaża, kąpielisko oraz łowiska przy stawach udostępnione są tylko dla gości hotelu.

Ośrodek hotelarsko-rekreacyjny w sposób spójny łączy tradycję z nowoczesnością. Hotel w odrestaurowanym Dworze zapewnia miejsca noclegowe w stylowych  i klimatyzowanych pokojach. Klasyczne wnętrza obiektu nawiązują do jego historii, łącząc ją ze współczesnymi udogodnieniami, dzięki czemu zapewniają gościom komfortowy wypoczynek. Dwór dysponuje restauracją serwującą dania kuchni polskiej z elementami fusion, opartą o naturalne składniki pochodzące od lokalnych dostawców. Sale restauracyjne, bar i nowoczesna oranżeria mogą gościć jednocześnie blisko 200 osób.

Na terenie Dworu znajduje się także nowoczesna stadnina, która dysponuje 20 dużymi, profesjonalnie wyposażonymi boksami. Obecnie zamieszkuje ją 14 koni oraz 2 kucyki. W stajni znajduje się solarium i myjka dla koni, a na zewnątrz karuzela  i dwie ujeżdżalnie oraz padoki trawiaste, które pomagają utrzymać dobrą kondycję zwierząt. Kompleks dysponuje także krytą ujeżdżalnią z tarasem widokowym, która umożliwia pracę z końmi niezależnie od pogody. Istnieje również możliwość organizacji przejażdżek bryczkami lub wozem drabiniastym, a w okresie zimowym kuligu prawdziwymi saniami. Ponadto obiekt posiada w swojej ofercie plac zabaw, boisko do piłki nożnej, siatkowej, a także rowery, quady i strzelnicę udostępnione dla gości preferujących aktywny wypoczynek.

Kompleks został odrestaurowany z myślą o osobach pragnących uciec od zgiełku dużego miasta. Dwór Droblin pozwala wypocząć w pięknym miejscu, zrelaksować się w otoczeniu przyrody i napawać spokojem, które oferuje najbliższa okolica.

źródło: informacja prasowa

Złoty Medal MTP dla łódzkiej firmy Ganbanyoku

Następny »

O co najczęściej pytają goście w hotelu?

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *