Debiut roku 2009: Qubus Hotel Gdańsk

Zakończył się plebiscyt Top Hotel 2009, jeden z najważniejszych dla polskiej branży hotelarskiej.

Wśród nagrodzonych obiektów znalazł się Qubus Hotel Gdańsk, który zdobył tytuł Debiutu Roku 2009.

– To dla nas wielka satysfakcja – komentuje Michał Świgost, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu sieci Qubus Hotel. – Cieszymy się tym bardziej, że w kategorii Debiut Roku konkurencja była niezwykle silna – dodaje.

Otwarty w czerwcu tego roku Qubus Hotel Gdańsk to trzynasty obiekt sieci, jednocześnie jeden z najpopularniejszych hoteli w Trójmieście. Skąd tak szybki sukces? Patryk Dębski, jeden z organizatorów plebiscytu Top Hotel tłumaczy: – Chcemy nagrodzić tych, którzy oprócz wysokiego standardu i profesjonalnej obsługi oferują klientowi jakąś szczególnie cenną wartość dodaną.

Wśród cech, które zadecydowały o wyróżnieniu na pewno wyróżnić można dobrą lokalizację, wysoki standard pokoi, również nagradzane w rankingach i cenione przez gości śniadania. Co więcej, w sezonie letnim Qubus Hotel Gdańsk oferuje swym gościom darmowe rejsy po Motławie.

– Zbieramy świetne opinie nie tylko od klientów indywidualnych – mówi Michał Świgost. – Hotel sprawdza się również jako dynamiczne centrum konferencyjne. Mamy za sobą bardzo udany Fam Trip, podczas którego prezentowaliśmy możliwości obiektu przedstawicielom branży MICE – dodaje.

Kompletne wyniki plebiscytu Top Hotel 2009 na stronie www.tophotel.pl

Top 10 najlepszych hoteli w Afryce Północnej

Następny »

Konkurs na koncepcję architektoniczną hotelu w Jelitkowie rozstrzygnięty

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *